Εκτός από τον Μαρινάκη οι Αγραφιώτης, Μπέος και Παπαδόπουλος οι εκπρόσωποι της Λίγκας στην ΕΠΟ
- 2
![Ο Μαρινάκης](/sites/default/files/styles/article_image_right_desktop/public/2024-07/proedros_ligkas.jpg?itok=mrpr4DDO)
Ο Ανδρέας Δημάτος σχολιάζει τον απόλυτα ευκταίο και αναγκαίο, πλην όμως δύσκολα πραγματοποιήσιμο στόχο, που έθεσε για τις ομάδες μας ο πρόεδρος της Super League, Βαγγέλης Μαρινάκης, με τις πρώτες εξετάσεις να δίνονται από την επόμενη κιόλας εβδομάδα…
Ο Δημήτρης Κωνσταντινίδης γράφει για τον (αναμενόμενο) θόρυβο της μετακόμισης Φορτούνη στην Σαουδική Αραβία και σημειώνει ότι το να είσαι “σημαία” σε μια ομάδα έχει και (πολλές) παρενέργειες.
Ο Κ. Νικολακόπουλος σχολιάζει στο blog του στο gazzetta κάποια πράγματα με αφορμή την προεδρία της Λίγκας που πήρε για άλλη μία φορά ο Μαρινάκης.
Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την επανεκλογή Μαρινάκη, τον οποίο είχαν απομακρύνει οι ίδιες ομάδες από την προεδρία, οι οποίες τον επανατοποθέτησαν και κυρίως ο ΠΑΟΚ...