ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αρμάνι: Ο Πάντερ πέτυχε 8 πόντους σε 69 δευτερόλεπτα! (vid)

Ο Κέβιν Πάντερ ήταν on fire στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα της Αρμάνι με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας, σκοράροντας τους 8 απόν τους 17 πόντους του σε αυτό το διάστημα στα τελευταία 69 δευτερόλεπτα με δυο τρίποντα και δυο βολές!

Το καλεντάρι της 29ης αγωνιστικής της EuroLeague έστειλε την Αρμάνι στη Μόσχα για την αναμέτρηση με την ΤΣΣΚΑ, εκεί όπου ο Κάιλ Χάινς βραβεύτηκε πριν από το τζάμπολ ενώ η ομάδα του Έτορε Μεσίνα έκλεισε το πρώτο δεκάλεπτο στο υπέρ της 10-30.

Η Αρμάνι πήγε στα αποδυτήρια με το υπέρ της 34-47 έχοντας ως πρωταγωνιστή τον Κέβιν Πάντερ!

Ο Αμερικανός πρώην γκαρντ του Ολυμπιακού είχε 2/2 βολές στο 1:09 για το τέλος κάνοντας το 34-41 κι εν συνεχεία διαμόρφωσε το σκορ του ημιχρόνου με δυο τρίποντα!