Πρεμιέρα την Τρίτη (18:00) για την Σάκκαρη στο US Open

Αντώνης Πατσούρας
Πρεμιέρα την Τρίτη (18:00) για την Σάκκαρη στο US Open
Πρώτο στο πρόγραμμα το παιχνίδι της Σάκκαρη με την Κόστγιουκ. Πρεμιέρα την Τρίτη για Τζόκοβιτς, Ζβέρεφ, Μπάρτι, Σβιάτεκ.

Την Τρίτη (18:00) θα κάνει πρεμιέρα στο US Open η Μαρία Σάκκαρη.

Οι διοργανωτές ανακοίνωσαν το πρόγραμμα και το παιχνίδι της Σάκκαρη με την Μάρτα Κόστγιουκ είναι πρώτο στο court 10.

Την ίδια ημέρα θα κάνει πρεμιέρα ο Νόβακ Τζόκοβιτς, η Άσλεϊ Μπάρτι, η Ίγκα Σβιάτεκ, ο Αλεξάντερ Ζβέρεφ, ο Κέι Νισικόρι, η Πέτρα Κβίτοβα.

Το πρόγραμμα της Τρίτης (31/08)

Arthur Ashe Stadium (19:00)
1) Alexander Zverev [4] v. Sam Querrey
2) Ashleigh Barty [1] v. Vera Zvonareva

(όχι πριν τις 02:00)
3) Novak Djokovic [1] v. Holger Rune
4) Viktorija Golubic v. Bianca Andreescu [6]

Louis Armstrong Stadium ( 18:00)
1) Karolina Pliskova [4] v. Caty McNally
2) Emma Raducanu v. Jennifer Brady [13]
3) Federico Delbonis v. Denis Shapovalov [7]

(όχι πριν τις 02:00)
4) Alison Riske v. Anastasia Pavlyuchenkova [14]
5) Taylor Fritz v. Alex De Minaur [14]

Grandstand (18:00)
1) Salvatore Caruso v. Kei Nishikori
2) Jeremy Chardy v. Matteo Berrettini [6]
3) Jamie Loeb v. Iga Swiatek [7]
4) Petra Kvitova v. Polona Hercog

Court 17 ( 18:00)
1) Soon-woo Kwon v. Reilly Opelka
2) Belinda Bencic [11] v. Arantxa Rus
3) Gael Monfils [17] v. Federico Coria
4) Anastasia Potapova v. Jessica Pegula [23]

Court 5 (18:00)
1) Mackenzie McDonald v. David Goffin [27]
2) Zarina Diyas v. Amanda Anisimova
3) Sebastian Korda v. Nikoloz Basilashvili
4) Shelby Rogers v. Madison Brengle

Court 10 (18:00)
1) Marta Kostyuk v. Maria Sakkari [17]
2) Paula Badosa [24] v. Alison Van Uytvanck
3) Max Purcell v. Jannik Sinner [13]
4) Fabio Fognini [28] v. Vasek Pospisil

Court 13 (18:00)
1) Aslan Karatsev [21] v. Jaume Munar
2) Fiona Ferro v. Nao Hibino
3) Yoshihito Nishioka v. Jack Sock
4) Misaki Doi v. Storm Sanders

Court 4 (18:00)
1) Hailey Baptiste v. Shuai Zhang
2) Martina Trevisan v. Coco Vandeweghe
3) Pablo Carreno Busta [9] v. Maxime Cressy
4) Jenson Brooksby v. Mikael Ymer

Court 6 (18:00)
1) Karen Khachanov [25] v. Lloyd Harris
2) Clara Burel v. Clara Tauson
3) Steve Johnson v. Maximilian Marterer
4) Karolina Muchova v. Sara Sorribes Tormo

Court 7 (18:00)
1) Lorenzo Musetti v. Emilio Nava
2) Oscar Otte v. Lorenzo Sonego [20]
3) Anett Kontaveit [28] v. Sam Stosur
4) Su-wei Hsieh v. Claire Liu

Court 8 (18:00)
1) Anastasija Sevastova v. Katerina Siniakova
2) Andreas Seppi v. Marton Fucsovics
3) Marco Cecchinato v. Zachary Svajda

Court 9 (18:00)
1) Pablo Cuevas v. Ernesto Escobedo
2) Varvara Gracheva v. Nuria Parrizas Diaz
3) Tallon Griekspoor v. Jan-Lennard Struff
4) Liudmila Samsonova v. Katie Boulter

Court 11 (18:00)
1) Ajla Tomljanovic v. Katie Volynets
2) Hubert Hurkacz [10] v. Egor Gerasimov
3) Anna Karolina Schmiedlova v. Ashlyn Krueger
4) Tennys Sandgren v. Ilya Ivashka

Court 12 (18:00)
1) Dalma Galfi v. Petra Martic [30]
2) Yannick Hanfmann v. Alexander Bublik [31]
3) Roberto Carballes Baena v. Tommy Paul
4) Lauren Davies v. Viktoriya Tomova

Court 14 (18:00)
1) Albert Ramos-Vinolas v. Lucas Pouille
2) Corentin Moutet v. Stefano Travaglia
3) Sorana Cirstea v. Veronika Kudermetova [29]
4) Jelena Ostapenko [27] v. Nadia Podoroska

Court 15 (18:00)
1) Denis Kudla v. Laslo Djere
2) Jordan Thompson v. Gianluca Mager
3) Cristina Bucsa v. Jil Teichmann
4) Danka Kovinic v. Kristyna Pliskova

US OPEN NEWS FEED