Μπακς - Σίξερς 119-98

Οι Μιλγουόκι Μπακς του Γιάννη Αντετοκούνμπο νίκησαν τους Φιλαντέλφεια Σίξερς με 119-98, double double με 31 πόντους από τον σούπερ Γιάννη!

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός: Εκατοντάδες επιλογές και στοιχήματα για σκόρερ, κάρτες, κόρνερ και λεπτό πρώτου γκολ. |21+

Στο 48-8 είναι πλέον οι Μπακς μετά και τη νέα τους επικράτηση.

Αυτήν την φορά επικράτησαν στο Μιλγουόκι, σ' ένα ματς όπου έγινε ρεκόρ προσέλευσης θεατών στο γήπεδο, των Σίξερς με 119-98.

Οι γηπεδούχοι ήταν εκρηκτικοί στο ξεκίνημα του ματς, ενώ είχαν διαφορά και στην τρίτη περίοδο.

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο σε 29' είχε 31 πόντους και 17 ριμπάουντ, ενώ μοίρασε 8 ασίστ και ένα μπλοκ.

Ο Μίντλετον είχε 25 πόντους κι οι Μπλέντσο - Λόπεζ από 12 ο καθένας.