Παναθηναϊκός: Οι καλύτερες στιγμές του «Παύλος Γιαννακόπουλος» (vid)

Γιώργος Κούβαρης
Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός δημοσίευσε ένα βίντεο με τις καλύτερες στιγμές από το 4ο τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος».

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε το περασμένο Σάββατο (24/9) το 4ο τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος» και η «πράσινη» ΚΑΕ δημοσίευσε ένα βίντεο με τις καλύτερες στιγμές.

Η Αρμάνι Μιλάνο ήταν η ομάδα που κατέκτησε το τρόπαιο, καθώς στον τελικό του τουρνουά επικράτησε του Παναθηναϊκού με 77-64.

Αντίστοιχα η 3η θέση πήγε στα χέρια της Αναντολού Εφές, η οποία με τη σειρά της νίκησε στον μικρό τελικό την Μακάμπι Τελ Αβίβ με σκορ 87-81.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το διήμερο στο τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος»