Pre League ανδρών: Συνεχίζουν αήττητοι Κέρκης Σάμου και Άθλος Ορεστιάδας

Newsroom
Pre League ανδρών: Συνεχίζουν αήττητοι Κέρκης Σάμου και Άθλος Ορεστιάδας

bet365

Την αήττητη πορεία τους συνέχισαν και την 4η αγωνιστική της Pre League Ανδρών ο Κέρκης Σάμου για τον Α' όμιλο και ο Άθλος Ορεστιάδας για τον Β'.

Με νίκες συνέχισαν και ο Πανερυθραϊκός με την Καλαμάτα 80 για τον Α' όμιλο και ο Πήγασος Πολίχνης και ο Αριστοτέλης Σκύδρας (φωτό) για τον Β'. Αναλυτικά τα αποτελέσματα, οι συνθέσεις των αγώνων και οι βαθμολογίες των δύο ομίλων.

Pre League Ανδρών - Α' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021

Α.Σ. Πανερυθραϊκός - Γ.Σ. Πανιώνιος 3-1 (23-25, 25-18, 30-28, 25-18)

Διαιτητές: Μενεσλής, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Παπασηφάκη, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Α.Σ. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ (Μιχάλης Χατζηπέρρος): Μαμαλής, Κρέτσης, Τσικάτος, Κολτσιάκης, Κωστόπουλος, Τασάκος / Φώλιας (λ), Πλεμμένος (λ).

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Βασίλης Θεοδωρόπουλος): Μακράκης, Κωνσταντινίδης, Φύτρος, Χατζηνικολάου, Βασιλακόπουλος, Σαλωνίτης / Κουτσούρης (λ), Καφούρος (λ).

Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Α.Ε.Κ. 3-0 (25-19, 25-17, 25-22)

Διαιτητές: Γεράνιος, Χανδρινός, Γραμματεία: Τριγκιλίδα, Παρατηρητής: Τσουμελέας.

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (Παναγιώτης Ντάκουρης): Χριστόφας, Χαραλαμπίδης, Δημητούλης, Δαλακούρας, Πελεκούδας, Παλέντζας / Ντάκουρης (λ), Μπούρας (λ), Γεωργάτος, Μπλάουελ, Κανελλόπουλος.

Α.Ε.Κ. (Άκης Χατζηαντωνίου): Φίλος, Χαλίλης, Ράμος, Σπέλερ, Ντόντης, Θεοδόσης / Μουσίκας (λ), Αχιλλεόπουλος (λ), Καπίρης, Πετσιάς, Παύλου.

Α.Σ. Κέρκης Σάμου - Α.Ο. Αιγιαλέων 3-0 (25-18, 25-20, 25-12)

Διαιτητές: Πρέντζας, Καραδημητρίου, Γραμματεία: Βαρβάτε, Παρατηρητής: Περρής.

Α.Σ. ΚΕΡΚΗΣ ΣΑΜΟΥ (Αργύρης Ψάρρας): Γεωργίου, Μπαρμπούνης, Αράγια, Ναζαρένο, Στράτος, Τουρνάκης / Κοντοκώστας (λ), Φραγκιαδάκης (λ), Κανάσαρος, Κουτσομύτης, Γαβριήλ, Μπαραμπάτης.

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ (-): Σαλαβασίδης, Χασάπης, Βλαχοστάθης, Περέιρα, Δασκαλόπουλος, Δημησιάνος / Καραγεώργος (λ), Νανόπουλος, Παπασταθόπουλος.

Pre League Ανδρών - Β' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021

Πήγασος Πολίχνης - Σ.Φ.Κ. Πιερικός 3-1 (19-25, 25-21, 25-18, 25-16)

Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (Ηρακλής Θεοδώρου): Κομητούδης, Κεσεσίδης, Μαυροβουνιώτης, Στίγγας, Χαριδήμου, Εφραιμίδης / Τσιράκης (λ), Ρωμαλιάδης (λ), Καρατζόγλου, Μπαρδούκας, Αλεξίου, Κανάρης.

Σ.Φ.Κ ΠΙΕΡΙΚΟΣ (Κώστας Σαρρής): Χήρας, Δημητριάδης, Σάντος, Γρηγοριάδης, Τσαλικιάν, Σακόγλου / Παπαδημητρίου (λ), Τσοπάνογλου (λ), Λαμπρινός, Ντουντούδης, Γερομίχαλος.

Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας - Α.Σ. Άρης 3-1 (25-19, 29-31, 25-22, 25-20)

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Θεμελής.

Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ (Θανάσης Στράντζαλης): Κανέλλος, Βλαχόπουλος, Σαρικεΐσογλου, Μαγκαλάες, Αρμενάκης, Λόπεζ / Αντωνιάδης (λ), Βελονάρι (λ), Παντακίδης, Αναστασιάδης.

Α.Σ. ΑΡΗΣ (Σπύρος Γκολίτσης): Γραμμενούδης, Καρατζάς, Μπρουνέτ, Γκόρτσανιουκ, Πεντίδης, Κάβουρας / Γιαμακίδης, Άλμπο, Σακκάς.

Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας 1-3 (19-25, 19-25, 25-22, 22-25)

Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Μ.Γ.Σ.Α.Ε. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (Ηλίας Κρεούζης): Ανδρεάδης, Αραούχο, Ζαΐμης, Κυριακίδης, Σούμποτιτς, Παπάζογλου / Ποιμενίδης (λ), Χατζόπουλος, Γκόνας, Δουκίδης.

Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (Χαράλαμπος Σταματόπουλος): Ριζόπουλος, Στοϊλούδης, Φερέιρα Πεντ., Φερέιρα Ντα Σίλβα, Αλεξάκης, Σκαρλατίδης / Σαββόγλου (λ), Αρχοντούδης (λ), Ράπτης, Καζαντζίδης.

Μάθε πού θα δεις ζωντανά όλους τους αγώνες σήμερα μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

PRE LEAGUE NEWS FEED