Πόλο: Το πρόγραμμα σε Α1 Ανδρών και Γυναικών

Gazzetta team
Πόλο: Το πρόγραμμα σε Α1 Ανδρών και Γυναικών

bet365

Δύο (2) παιχνίδια της Α1 Ανδρών και της Α' Γυναικών, για την 5η αγωνιστική και των δύο πρωταθλημάτων (31/10), αναβάλλονται για λόγους που σχετίζονται με τα ήδη ισχύοντα περιοριστικά μέτρα για τον covid -19.

Έτσι, δεν θα διεξαχθούν οι συναντήσεις:

Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΟΚ

Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το υπόλοιπο αγωνιστικό πρόγραμμα και ενώ αναμένονται, εντός της ημέρας, οι ανακοινώσεις για τα νέα περιοριστικά μέτρα που ενδεχομένως θα προκύψουν, έχει ως εξής:

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

*Λαιμός, ΝΟΒ 13.30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

(Ανδρέας Μοίραλης, Μιχάλης Μπιράκης)

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την ERTSports

Σημειώνεται ότι, σήμερα (30/10), η ομάδα του Απόλλωνα Σμύρνης (αθλητές και τεχνικό επιτελείο) υποβάλλονται σε τεστ covid-19, καθώς υπάρχει ένα (1) θετικό κρούσμα, όπως ανακοινώθηκε, στο σύλλογο.

*Εθνικό Πειραιά 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

(Κώστας Κυράνης, Κώστας Βασιλείου)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*Δημοτικό Περιστερίου 16.00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

(Μανώλης Παϊρακταρίδης, Γιώργος Κραβαρίτης)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*Ιωνικό, Χίος 17.00 ΝΟ ΧΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

(Σπύρος Αχλαδιώτης, Γιάννης Αντζουλάκος)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

*”Αντ. Δημητρόπουλος, Γλυφάδα 17.00 ΑΕΚ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

(Γιώργος Πολυχρονόπουλος, Ναταλία Μαρκοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από το ΚΟΕ TV στο Youtube

*Δημοτικό Π. Φαλήρου 19.30 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ

(Γιώργος Σταυρίδης, Ανδρέας Κατσώνης)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Β.

1.ΝΟ ΒΟΥΛ / ΝΗΣ 4 4 0 0 42-28 12

2.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 3 1 0 34-29 10

3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4 3 0 1 65-31 9

-.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 4 3 0 1 50-32 9

.....................................................................................................

-.ΥΔΡΑΪΚΟΣ 4 3 0 1 46-28 9

-.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 4 3 0 1 34-46 9

...................................................................................................

7.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4 2 0 2 46-35 6

8.ΠΑΟΚ 4 1 1 2 40-39 4

9.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4 1 0 3 32-37 3

-.ΕΘΝΙΚΟΣ 4 1 0 3 38-45 3

-.ΝΟ ΧΙΟΥ 4 1 0 3 27-43 3

-.ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 4 1 0 3 35-57 3

11.ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 4 0 1 3 31-44 1

12.ΑΕΚ 4 0 1 3 27-53 1

Επόμενη αγωνιστική (4/11): ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ, ΠΑΟΚ – ΝΟ ΧΙΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ, ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ, ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΚΟΡΕΡ

15 Γούνας (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ), 13 Χονδροκούκης (ΕΘΝΙΚΟΣ), 12 Γενηδουνιάς (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), Στίβενσον (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 11 Μπογκντάνοβιτς (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ), Ραντόγεβιτς (ΠΑΟΚ), Φώσκολος (ΥΔΡΑΪΚΟΣ), 10 Δήμου Δ. (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), 9 Παπασηφάκης (ΥΔΡΑΪΚΟΣ), Λιαπάκης (ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ)

Οι αγώνες διεξάγονται ΧΩΡΙΣ θεατές και σύμφωνα με το ισχύον Υγειονομικό Πρωτόκολλο

Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ

*Δημοτικό Χαλανδρίου 13.45 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

(Μαρία Δασκαλοπούλου, Αιγέας Παντέλης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

*”Αντ. Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 15.30 ΑΕΚ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

(Γιώργος Στεφανάκης, Γιώργος Μιχαηλίδης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης 17.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

(Ανέστης Κωνσταντινίδης, Γιώργος Θωμάς)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

*Εθνικό Πειραιά 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

(Κώστας Κυράνης, Κώστας Βασιλείου)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

Για την 3η αγωνιστική (από αναβολή):

Κυριακή, 1/11

*Εθνικό Πειραιά 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

(Στέλιος Μικεδάκης, Νίκος Λαϊζίδης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

Οι αγώνες διεξάγονται ΧΩΡΙΣ θεατές και σύμφωνα με το ισχύον Υγειονομικό Πρωτόκολλο

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Β.

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 3 0 0 55-16 9

-.ΝΟ ΒΟΥΛ / ΝΗΣ 4 3 0 1 55-23 9

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4 3 0 1 53-34 9

-.ΕΘΝΙΚΟΣ 4 3 0 1 37-45 9

...................................................................................................

5.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4 2 1 1 28-25 7

-.ΑΕΚ 4 2 1 1 38-40 7

.....................................................................................................

7.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. 4 1 1 2 31-40 4

8.ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 4 0 1 3 32-44 1

9.ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ 4 0 0 4 27-57 0

10.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4 0 0 4 17-49 0

Επόμενη αγωνιστική (4/11): ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ, ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΕΚ, ΟΛΥΜ΄ΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ

15 Κούλχαας (ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ), 14 Φουντωτού (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 12 Πλευρίτου Β. (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 11 Κοντογιάννη (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 9 Μαμόγλου (ΕΘΝΙΚΟΣ), 8 Καρυπίδου Μελ. (ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ), Μιχαηλίδου (ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ), Μπογκατσένκο (ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), Πλευρίτου Ελ. (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

Μάθε πού θα δεις ζωντανά όλους τους αγώνες σήμερα μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

Α1 ΑΝΔΡΩΝ Τελευταία Νέα