Λαμία: «Με το καλημέρα καταλάβαμε πώς θα εξελιχθεί το πρωτάθλημα»

Ανακοίνωση κατά των διαιτητικών αποφάσεων στο ματς με τον Άρη, το οποίο άνοιξε τη σεζόν, έβγαλε η Λαμία.

Η Λαμία ηττήθηκε με 3-1 από τον Άρη στο παιχνίδι που άνοιξε τη σεζόν στη Super League Interwetten.

Η ομάδα της Φθιώτιδας πάντως διαμαρτύρεται για τις διαιτητικές αποφάσεις του Διαμαντόπουλου, καθώς στο δεύτερο ημίχρονο υπήρξε το γκολ του Νιάσε που δεν μέτρησε, ενώ οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται και για το πέναλτι που πήρε ο Άρης για να κάνει το 2-1.

Η Λαμία μετά τη λήξη του ματς στο Κλεάνθης Βικελίδης έβγαλε ανακοίνωση κατά της διαιτησίας.

Σε αυτήν αναφέρει:

«Καλή χρονιά!!

Με το καλημέρα καταλάβαμε πώς θα εξελιχθεί και το φετινό πρωτάθλημα.

ΥΓ1: Δείτε στο Netflix την υπερπαραγωγή “Ο Δολοφόνος με το αγγελικό πρόσωπο”

ΥΓ2: Περιμένουμε με αγωνία τις εκθέσεις των αξιωματούχων από τα γυρίσματα… του ημιχρόνου».