Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα: Άνοιξε το σκορ με σουτάρα ο Ιωαννίδης (vid)

Ο Ιωαννίδης

Στο 25ο λεπτό στον αγώνα του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΣ Γιάννινα ο Έλληνας διεθνής φορ άνοιξε το σκορ με μία υπέροχη κίνηση αλλά και εκτέλεση.

Ο Παναθηναϊκός δεν άργησε να βρει γκολ στο παιχνίδι με τον ΠΑΣ Γιάνινα στη Λεωφόρο, όπου απειλούσε από το ξεκίνημά του. Ειδικότερα στο 25ο λεπτό ήταν ένας συνήθης... ύποπτός του στο σκοράρισμα, ο Φώτης Ιωαννίδης, που έκανε το 1-0 στο Παναθηναϊκός - ΠΑΣ με σουτάρα.

Υπέροχη κάθετη πάσα του Μπερνάρντ, ωραία υποδοχή της μπάλας του Ιωαννίδη, που ταλαιπώρησε λίγο τους αντιπάλους αμυντικούς και εκτέλεσε υποδειγματικά.

@Photo credits: eurokinissi