Βόλος - Αστέρας Τρίπολης: Ο Μπαράλες «έκλεψε» τον βαθμό για τους Αρκάδες στο 98' (vid)

Εκεί που όλα έδειχναν πως ο Βόλος θα μπει με το δεξί στη νέα σεζόν της Superleague, ο Χερόνιμο Μπαράλες «πάγωσε» τους πάντες στο 98ο λεπτό και χάρισε τον βαθμό της ισοπαλίας στον Αστέρα Τρίπολης.

Με ένα απίθανο παιχνίδι ξεκίνησε η φετινή Super League ανάμεσα στον Βόλο και τον Αστέρα Τρίπολης, αφού εκεί που όλα έδειχναν πως οι γηπεδούχοι θα έφευγαν με τους τρεις πόντους, οι Αρκάδες «έκλεψαν» τον βαθμό της ισοπαλίας.

Συγκεκριμένα, ο Ατιένθα κέρδισε σε μονομαχία τον Τάχατο, γύρισε τη μπάλα την μπάλα στην καρδιά της περιοχής και ο Μπαράλες με ωραίο «τσίμπημα» ισοφάρισε σε 3-3 για τον Αστέρα Τρίπολης στο 98ο λεπτό του αγώνα, διαμορφώνοντας το τελικό 3-3.

@Photo credits: eurokinissi