Ολυμπιακός: Ήττα για την Κ19 στο 2ο φιλικό

Το δεύτερο φιλικό παιχνίδι της προετοιμασίας έδωσε σήμερα ο Ολυμπιακός Κ19 στο Ζηρινειο απέναντι στην ομάδα της Κηφισιάς (μίξη Κ19 με παίκτες πρώτης ομάδας).

Το τελικό σκορ ήταν 2-1 για τους γηπεδούχους.

Ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ με σουτ του Καράκουτη στο πρώτο ημίχρονο δεχόμενος την ισοφάριση λίγα λεπτά αργότερα.

Η Κηφισιά πήρε τη νίκη με γκολ λίγο πριν το φιναλε. Πέναλτι έπιασε στο 1-0 ο Παπαδούδης.

Η 11άδα του Ολυμπιακού: Παπαδούδης, Κεραμίδας, Νικόλης, Γκοτζαμανίδης, Τσάβος, Μαυρουδής, Μπέλιτς, Σαπουντζής, Καράκουτης, Τσέλιος, Σταμούλης Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Ντόι, Φέκκας, Χαϊκάλης, Αρσενίδης, Δούμας, Φρέρης, Λιοφάγος, Πάστρας, Παπαδάκος, Κατσογιάννης