Μπαρτσελόνα - Μπάγερν Μονάχου: Μίλερ ξανά για το 1-4, τρία γκολ σε 9 λεπτά! (vid)

Το κρεσέντο της Μπάγερν συνεχίστηκε κόντρα στη Μπαρτσελόνα, με τον Τόμας Μίλερ να σκοράρει το 4ο γκολ σε 31 λεπτά αγώνα και τρίτο σε διάστημα εννιά λεπτών!

Η ζαλισμένη Μπαρτσελόνα δεν μπόρεσε να διαχειριστεί τα δύο απανωτά γκολ από Πέρισιτς στο 22' και Γκνάμπρι στο 28' και δέχθηκε και τέταρτο τέρμα από την Μπάγερν Μονάχου σε μισή ώρα αγώνα!

Ο Γιόσουσα Κίμιχ ανέλαβε χρέη δημιουργού, βγάζοντας ιδανική σέντρα για τον Τόμας Μίλερ στην μικρή περιοχή. Κι ο Γερμανός επιθετικός δεν λάθεψε, σκοράροντας για δεύτερη φορά στο ματς, για να γίνει ο πρώτος παίκτης που σκοράρει 6 γκολ κόντρα στην Μπαρτσελόνα στο Champions League.