Παναθηναϊκός - Προμηθέας: Ο Παπαπέτρου έκανε το κάρφωμα της βραδιάς! (vid)

O Ιωάννης Παπαπέτρου πήρε τα βήματα και τελείωσε τη φάση με ένα τρομερό κάρφωμα παρά τις προσπάθειες του Χάρη Γιαννόπουλου να τον μαρκάρει!

O Ιωάννης Παπαπέτρου έβγαλε την πιο όμορφη φάση στο α' ημίχρονο του 46ου τελικού του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Προμηθέα Πατρών που διεξάγεται στο ΟΑΚΑ!

Ο αρχηγός των «πράσινων» κάρφωσε εντυπωσιακά, κέρδισε φάουλ από τον Χάρη Γιαννόπουλο, ευστόχησε στη συμπληρωματική βολή και διαμόρφωσε το 39-31 στα 2:33 για το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Παναθηναϊκός - Προμηθέας: Το εντυπωσιακό κάρφωμα του Χεζόνια! (vid)

Το Gazzetta βρίσκεται στο Τόκιο και καλύπτει λεπτό προς λεπτό τους 32ους Ολυμπιακούς Αγώνες. Συνεχής, 24ωρη ενημέρωση για το πρόγραμμα των Αγώνων, το πρόγραμμα των ελληνικών συμμετοχών, αλλά και τον πίνακα των μεταλλίων όπως διαμορφώνεται μετά από κάθε τελικό. Επιπλέον, μπορείτε ανα πάσα στιγμή να δείτε τα highlights κάθε αγωνιστικής μέρας ξεχωριστά.

Μείνετε συντονισμένοι στο Gazzetta που από την πρώτη μέρα της διοργάνωσης, ζει τους Ολυμπιακούς Αγώνες από το Τόκιο!