![Περιστέρι: Καμπερίδης μέχρι το 2026](/sites/default/files/2023-09/logo_bwin.png)
Περιστέρι: Καμπερίδης μέχρι το 2026
![Ο Αλέξης Καμπερίδης](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2023-08/kamperidis.jpg?itok=gojSBI88)
Ο Αλέξης Καμπερίδης, ο οποίος αγωνίστηκε με την Εθνική Εφήβων στο πρόσφατο EuroBasket U18, θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Περιστερίου μέχρι το 2026. Μέχρι τώρα το έκανε με τα κλιμάκια της ομάδας, πλέον ο 18χρονος σέντερ υπέγραψε το πρώτου του επαγγελματικό συμβόλαιο.
Η ανακοίνωση του Περιστέριου
Η ΚΑΕ Περιστέρι bwin ανακοινώνει ότι ο αθλητής της ομάδας Αλέξης Καμπερίδης (18χρ., 2.05) υπέγραψε τριετές συμβόλαιο.
Η ΚΑΕ Περιστέρι bwin ανακοινώνει ότι ο αθλητής της ομάδας Αλέξης Καμπερίδης (18χρ., 2.05) υπέγραψε τριετές συμβόλαιο.
— Peristeri BC (@peristeribc) August 13, 2023
🖥️ https://t.co/RvXSI2ATdD pic.twitter.com/x4oTHRGJZU
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.