Β' Εθνική: Φιέστα ανόδου στον Παπάγου, κοντά στην άνοδο το Αιγάλεω

Newsroom
Β' Εθνική: Φιέστα ανόδου στον Παπάγου, κοντά στην άνοδο το Αιγάλεω

bet365

Ο Παπάγου επέστρεψε και πάλι στην Α2 κατηγορία, ενώ το Αιγάλεω απέχει μια νίκη από το να κερδίσει με τη σειρά του την άνοδο από τον 2ο όμιλο.

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Β’ Εθνικής, οι αγώνες και οι βαθμολογίες:

1ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

Πανελευσινιακός-Έσπερος Καλλιθέας 94-91

ΑΕ. Κηφισιάς-Ένωση Ιλίου 73-77

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πεντέλη 95-61

Παπάγου-Αργοναύτης Ραφήνας 75-67

Αχαγιά 82-ΝΕΟ Ληξουρίου 54-64

ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια»-ΚΑΟ Κορίνθου 96-76

Ρεπό : Εθνικός Πειραιά

Αναλυτικά οι αγώνες:

Πανελευσινιακός-Έσπερος Καλλιθέας 94-91

Διαιτητές: Καραβίτης-Κονταράτος-Κιουλάφας

Δεκάλεπτα: 24-24, 26-34, 23-14, 21-19

Πανελευσινιακός (): Νίκου 15 (4), Καράμπελας 13 (3), Πουρής, Σεργιένκο, Θεοδοσίου 6 (2), Κρασάκης 9, Μουμπάρακ 7 (1), Λεκάκης 5 (1), Παπαφλωράτος 17 (3), Ρεκουνιώτης 19, Δενδρινός 3 (1)

Έσπερος Καλλιθέας (Ταυρόπουλος): Αγγελόπουλος 24 (3), Οικονόμου 10, Αδαμόπουλος 14, Γκαγκαλούδης 25 (4), Τσολάκης 3, Ολύμπιος, Κάπρης 15 (1), Χαρούνης

ΑΕΝΚ-Ένωση Ιλίου 73-78

Διαιτητές: Στρέμπας, Κσλογριάς, Βελέντζας
Δεκάλεπτα: 14-17, 23-18, 18-14, 18-29
Α.Ε.Ν.Κ. (Λαδικός): Ιωάννου 9, Μοσχοβίτης 19(2), Μακρυγιάννης 3(1), Πετροδημόπουλος 7, Χατζηνικόλας 15(1), Κουκάκης 12, Μιχαλάκης 4, Καρακώστας 4,Στεργίου, Μοίρας.
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Σπυρόπουλος 27(3), Γεροκώστας, Φουντάς 12(3), Πανουσόπουλος Θ. 3, Μπαρμπαρής 9, Δαρμής 3(1), Μπέλλας 5, Δουρουντούς 6, Τσιουμπρής 11, Πανουσόπουλος Κ., Παπανδρέου 2

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πεντέλη 95-61

Διαιτητές: Αποστολίδης, Ουσταμπασίδης, Λαζόγκα

Δεκάλεπτα: 26-19, 58-35, 75-47, 95-61

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Μαργούτας 3 (1), Καραμίντζος 7 (1), Γιαννόπουλος 5, Δικαιόπουλος 24 (1), Στεργιάκης 8, Αφαλίδης, Ζήρος 4, Κοντός 16 (2), Καραχάλιος 13, Καραλευθέρης 3 (1), Μπίγκος 12

Πεντέλη (Κιτσούλης): Μεσίνι 23 (3), Νάσσης 18 (2), Ευαγγέλου, Μυτσικός, Παπαθεοδώρου 2, Λεοντίδης, Λιοφάγος, Μαργαρίτης 2, Νικολάου, Ζέππος 2, Τουρτουρόπουλος 14 (2), Γάσπαρης

Παπάγου-Αργοναύτης Τρίγλιας 75-67

Διαιτητές: Αργυρούδης, Φασόλης, Κοντογιάννης

Δεκάλεπτα: 21-18, 39-30, 59-49, 75-67

Παπάγου (Κουρής): Παπαζήσης, Τσούτσος 5, Τρίχας 2, Κόης 13 (1), Βούζας, Καρούζος 22 (5), Μαράκης 12, Σολωμός 12, Σωφρονάς 9 (1), Δελίδης

Αργοναύτης Τρ. (Μπότης): Σγουρός 7, Λίτσο 13 (3), Γεραμάνης 8 (1), Ντούσιας, Ζακυνθινός 8, Κορομηλιάς 3, Μανταλβάνος 14, Μητσάκης, Σβαρνάς, Μπαλαμπάνης 3 (1), Σταμέλος 10 (2)

Αχαγιά 82-ΝΕΟ Ληξουρίου 54-64

Διαιτητές: Τσιμπούρης, Νάστος, Ρίζος

Δεκάλεπτα: 16-15, 31-35, 42-43, 54-64

Αχαγιά 82 (Λιόνας): Καφέζας 26 (2), Νεόφυτος 1, Καλογιάννης 2, Φραντζής 16 (2), Οικονομόπουλος 4, Τάρναρης, Δαβάνης 5, Λυμπέρης

ΝΕΟ Ληξουρίου (Τζουγανάτος): Παππάς 11 (1), Χονδρογιάννης 14 (2), Νιφόρας 14 (3), Κασπίρης 3 (1), Μαρούλης 4, Τρυφωνόπουλος 2, Βαβάτσικος 11, Λαμπρόπουλος 5 (1)

ΑΠΑΣ τα Φανάρια – ΚΑΟ Κορίνθου 96-76
Διαιτητές: Παπαφωτίου, Ραχιώτης, Λεβεντάκος
Δεκάλεπτα: 21-20, 54-44, 74-62, 96-76
Φανάρια Νάξου (Βερβαινιώτης): Πολίτης, Μιλεντίγιεβιτς 17, Ψαρόπουλος 6, Μάκαρης 16, Προδρόμου 31, Χάρος 11, Αναγνωστόπουλος 6, Βουτυρόπουλος 3, Δόγκλης 2.
ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος): Πατερούδης 6, Πρεδάρης 16, Μακρής Γ. 4, Μακρής Δ. 9, Κοντραφούρης 2, Σταματόπουλος, Καραγιώργος, Δούκας, Κωνσταντίνου 17, Αδαμόπουλος 5, Λάκοβ 19.

Η Βαθμολογία

(σε 25 αγώνες)

1.Παπάγου* (20-3) 43

2.ΦΕΑ* (18-5) 41

3.Έσπερος Καλλιθέας* (15-8) 38

4.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια»* (14-9) 37

5.Πανελευσινιακός* (12-11) 35

6.Νέα Κηφισιά* (11-12) 34

7.ΝΕΟΛ* (11-12) 34

8.Ένωση Ιλίου* (11-12) 34

9.Εθνικός Πειραιά* (10-13) 33

10.Αργοναύτης Ραφήνας * (10-13) 33

11.Αχαγιά 82* (9-14) 32

12.ΚΑΟ Κορίνθου (7-17) 31

13.Πεντέλη* (2-20) 24

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

ΑΣΕ Δούκα-ΟΦΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΟ Μελισσίων-Άρης Νίκαιας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟΚ Χανιά-ΝΕ Μεγαρίδος 70-82

Ηλυσιακός-Μανδραϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ

Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος 69-56

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Π. Φάληρο 91-84

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αιγάλεω 62-78

Οι αγώνες αναλυτικά:

Χανιά ΑΟΚ-ΝΕ Μεγαρίδος 70-82

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος, Κούλης Χ., Χριστοδουλάκης

Δεκάλεπτα: 23-17, 42-33, 53-56, 70-82

Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 10 (1), Βαζούκης 5 (1), Στογιάνοβιτς 17 (2), Ψαράς 5, Σανδραμάνης 6 (1), Νέσσης 3 (1), Κουρέπης 10, Τσιρογιάννης, Παπαδάκης 10 (1)

ΝΕ Μεγαρίδος (Μάνταλος): Παλαιοχωρίτης 11 (3), Γκάτζιας 12 (2), Αγγελόπουλος 5 (1), Γερομιχαλός 16 (1), Μπέμπης 10 (2), Νικολακόπουλος, Τζάιδας 4, Καλλινικίδης 16, Χάσα 2, Κανελλόπουλος 3 (1), Εζόμο 3

Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος 69-56

Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος, Ορφανός Ιορδ., Τζίμης

Δεκάλεπτα: 16-9, 17-16, 21-21, 15-14

Πρωτέας Βούλας (Τερζής, Σουλιώτης): Γάργαλης 10 (1), Δενδρινός 9 (3), Κυρίλης 20 (4), Σκορδάς 5, Ματσάγγος 14 (3), Βισνιέφσκι 4, Βλάχος 3 (1), Καραμαλέγκος 2, Τσακναρίδης 2, Κοπακάκης, Παπαδάκος

Πανιώνιος (Παντελάκης, Μαρούδης): Σκουλούδης 10, Ρουμελιώτης 2, Λάζαρης 13(1), Λυκογιάννης 13 (1), Βασιλακάκης 8 (2), Μπένος 1, Λιαράκος 2, Μπελίτσης 7, Σκαρμούτσος, Τρύφωνας, Κολσούζογλου, Λυκογιάννης Θ.

ΕΦΑΟΖ – Π.Φάληρο 91-84

Διαιτητές: Μηλαπίδης, Αναστασίου, Δελαγραμμάτικας

Δεκάλεπτα: 19-19, 40-39, 60-60, 91-84

ΕΦΑΟΖ (Μάνος, Ζωηρού): Μπιλάλης 3 (1), Βάρσος 15 (1), Μαγκουνής 29 (2), Κριζέας 10 (2), Καλαϊτζάκης 10 (1), Ροζακέας 2, Μέξης 14, Σταύρου, Ανδρεόπουλος 6, Χατζής

Π. Φάληρο (Γούναρης, Καμαριώτης): Καλάβριας, Λυτόπουλος 5, Σκόρδος 7 (1), Κομπιδέτας 25 (7), Αγγελόπουλος 7 (1), Σταθόπουλος 7 (1), Βλασσόπουλος 2, Καλιανιώτης 16, Μπολάτογλου 7 (1), Χαρούνι 8

Βαθμολογία

(σε 25 αγώνες)

1.Μεγαρίδα (22-3) 47

2.Αιγάλεω (20-5) 45

3.Πρωτέας Βούλας (19-6) 44

4.ΕΦΑΟΖ (18-7) 43

5.Χανιά (15-10) 40

6.Παλαιό Φάληρο (12-13) 37

7.Δούκας* (12-12) 36

8.Πανιώνιος (11-14) 36

9.Ηλυσιακός* (9-15) 33

10.ΟΦΗ* (9-15) 33

11.Άρης Νίκαιας* (9-15) 33

12.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (6-19) 31

13.Μελίσσια* (5-19) 29

14.Μανδραϊκός* (5-19) 29

*Έχουν αγώνα λιγότερο

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ίκαροι Τρικάλων-Έσπερος Λαμίας 78-82

Πρωτέας Γρεβενών-Αίολος Τρικάλων 59-64

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ολυμπιακός Βόλου 60-74

Μελίκη-Νίκη Βόλου 58-60

Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου 81-64

Τιτάνες Παλαμά-Αναγέννηση Καρδίτσας 83-72

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου 60-74

Διαιτητές: Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 18-26, 25-41, 41-49, 60-74

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Νικολόπουλος 11(1), Γυφτάκης 11(1), Καννής 15(2), Βαγγέλης, Ιωαννίδης, Μάντζιος 12(1), Παππάς, Ψάλτου 11.

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Γκοντόπουλος 21(5), Μουρατίδης 22(4), Αναγνωστόπουλος, Καραμήτσος, Ίλτσογλου 4, Σταθούρος 9(3), Σιμάκης Παρασκευάς 12, Γουάμπα 6.

Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου 81-64

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Μακρόπουλος

Δεκάλεπτα: 19-20, 41-38, 66-51, 81-64

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος 7(1), Αργυρός, Κοντούδης 9(1), Κατωπόδης 5(1), Βαγενάς 9(1), Κεραμάρης 6(1), Μάνα 2, Μάλφας 1, Κουρτίδης 29(4), Τζακόπουλος, Καραγιαννίδης 13, Λαζάρου.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Ανδρέου 3(1), Δουρούκης 3(1), Ζαρμακούπης 21(3), Χατζηγιαννάκης, Καλημέρης 16, Βεσκούκης 9(1), Καρακωνσταντάκης 6(1), Χάλιος, Μπακέας 6(1), Ζουρμπάνος.

Πρωτέας Γρεβενών – Αίολος Τρικάλων 59-64

Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β.-Τσάνταλη

Δεκάλεπτα: 21-14, 30-27, 51-46, 59-64

Πρωτέας (Χασιώτης): Τζουβάρας 3(1), Γρίψιος 3, Κλωνάρας 11(3), Παπαδόπουλος 6, Σιπιτάνος 16(1), Κωνσταντίνου 9(3), Μπόζαρης 7(2), Μαλλιούρας 4, Κυρατζής.

Αίολος (Φόρος): Ζώρζος 1, Κολότσιος 8(2), Τσιγγενόπουλος, Μόσιαλος 10(1), Ιωάννου 4, Παππάς 8, Ψύρρας, Θέος 13(1), Δέσπος 20.

ΓΑΣ Μελίκης-Νίκη Βόλου 58-60

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Δημάδης-Νέδογλου

Δεκάλεπτα: 15-23, 25-42, 38-48, 58-60

Μελίκη (Ασλανίδης): Μόρας 15(1), Τζιοβάρας 12, Κυριακού 6(2), Καρκανιάς, Ρογγότης 5, Αμανατίδης 4, Αλευρίδης 5, Στοϊτσης 5(1), Ντόβας, Ιωάννου 6, Εσέρπογλου, Πεϊμανίδης.

Νίκη Βόλου (Μαύρος-Κοσμάτος): Νίκολης 6, Μπουρδάνος 6, Ξενιτίδης 3(1), Τουτουτζόγλου, Ζησόπουλος 4, Κουτίνας 19(1), Ψιλοβίκος, Δελετζές, Καλλές 8, Σπανόπουλος 1, Λόλας 13, Ανδρεόγλου.

Τιτάνες Παλαμά-Αναγέννηση Καρδίτσας 83-72

Διαιτητές: Γερακίνης-Μαραμής-Γεωργούλης

Δεκάλεπτα: 20-17, 41-37, 66-52, 83-72

Τιτάνες Παλαμά (Πανάρας): Αρχοντούλης 10, Φαλιακης 2, Μανδαλακης 36(2), Κρεμμύδας 9(2), Τσούμας Σ. 11(1), Σφακιανός 7(1), Τσούμας Γ. 4, Μάνος 4, Ξένος, Βλάχος

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Καλλιάρας 24, Αργύρης 5, Πάνταζής 5(1), Ψυχογιός 5(1), Αντωνίου 13(3), Αρκούδας 8, Γεωργαντζάς 12

Ίκαροι Τρικάλων-Έσπερος Λαμίας 78-82

Διαιτητές: Παζώλης-Μπουγλός Ι.-Γιαννούλης.

Δεκάλεπτα: 20-23, 42-48, 60-62, 78-82

Ίκαροι Τρικάλων (Γιασσάρης): Τσιαβές 19, Παπαχρήστος 20(2), Κατσαρές 11(1), Κάδρας 12, Μπουργανός 6(1), Αμβράζης 10, Τριανταφύλλου.

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Τεπεζίδης 13(1), Παπαργυρόπουλος 8, Πάππος 16(1), Νέστορας 2, Φύκας 10, Ρούζιος 5(1), Αργύρης 5(1), Ευθυμίου 2, Λάππας 21

Η βαθμολογία

1.Ερμής Σχηματαρίου 43 20-3

2.Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 42 19-4

3.Ίκαροι Τρικάλων 39 16-7

4.Έσπερος Λαμίας 38 15-8

5.Δόξα Λευκάδας 38 15-8

6.ΑΓΣ Ιωαννίνων 36 13-10

7.Νίκη Βόλου 35 11-13

8.Πρωτέας Γρεβενών 32 9-14

9.Ολυμπιακός Βόλου 31 8-15

10.Αναγέννηση Καρδίτσας 31 8-15

11.ΣΚ Ιωάννινα 30 7-16

12.Τιτάνες Παλαμά 30 7-16

13.ΓΑΣ Μελίκης 25 2-21

Η τελευταία αγωνιστική (26η, 8/5)

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-Ικαροι Τρικάλων

Αναγέννηση Καρδίτσας-Πρωτέας Γρεβενών

Εσπερος Λαμίας-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Ολυμπιακός Βόλου-ΓΑΣ Μελίκης

ΣΚ Ιωάννινα-Δόξα Λευκάδας

Ερμής Σχηματαρίου-Τιτάνες Παλαμά

Ρεπό: Νίκη Βόλου

Η επόμενη αγωνιστική

4ος όμιλος – 28η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΧΑΝΘ-Λεύκιππος Ξάνθης 73-90

ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας 52-77

Ερμής Λαγκαδά-ΓΑΣ Κομοτηνή 67-53

Μακεδονικός- ΚΑΟ Χαλκιδικής 79-39

ΜΕΝΤ-ΚΣ Γέφυρας 60-90

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Πανσερραϊκός 73-60

Ρεπό: Αίας Ευόσμου, ΑΟ Πολυγύρου

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΧΑΝΘ-Λεύκιππος 73-90

Διαιτητές: Κατωτιτίκιδης, Ντόνγκας, Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 24-21, 36-40, 56-62, 73-90

ΧΑΝΘ (Κεραμεύς-Κοκκινόπουλος): Μαργαριτόπουλος 9(3), Επαμεινώνδας 5(1), Κυλαντωνίδης 3(1), Ζιάκκας 8(2), Ρουκουνάκης 3(1), Ιωαννίδης 14, Καραγιάννης, Σαρρής 9(3), Χιτικούδης, Παπαπασχάλης 10(2), Ιωάννου 12.

Λεύκιππος Ξάνθης (Βοϊβατόπουλος-Δώδος): Μαραβέγας, Κατσαμούρης 8(2), Παλλάκης 2, Μακαρατζής 2, Τσίλογλου, Μαυρογιάννης 27(5), Δεληγιάννης 2, Μηντζαρίδης 2, Μανάκας 14, Παπαδήμας, Βοϊβατόπουλος 15(3), Χρήστου 18(2).

Αρετσού-Ευκαρπία 52-77

Διαιτητές: Θεοδώρου-Πράττος-Αγραφιώτης Γρ.

Δεκάλεπτα: 16-24, 28-45, 43-61, 52-77

Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης 10(3), Βαρίτης 4, Κυφωνίδης 8, Παπασάββογλου 2, Καπώνης 5(1), Μαυροχορίδης, Παπανικολάου 2, Βάννης 4, Παπαδόπουλος 9, Ντίαθ 8.

Ευκαρπία (Νίκου): Βογιατζής, Τουλούπης 11(3), Φόρογλου 10(2), Βρεττάς 24(2), Κράσης, Γκαβέζος 14(4), Μούμογλου, Βουρτζούμης 6(1), Κρίτσικας 10, Χαρτόπουλος 2.

Ερμής Λαγκαδά-ΓΑΣ Κομοτηνή 67-53

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Εκίζογλου, Λαδάς

Δεκάλεπτα: 23-18, 39-25, 58-38, 67-53.

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 6, Μητρόπουλος 4, Πλιούκας 5, Χρυσόπουλος 18(3), Φυλάκης 10(2), Γκέλιος 5, Καμαριώτης 12(2), Λογοθέτης 7, Βακάλης, Πεχλιβανίδης, Διαμαντίδης.

Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Κιατίπ 5(1), Φωτεινιάς, Μπορμπίδης 4, Περρής 15(3), Ζεκιριέ 3(1), Κάλτσος 4, Πεταλωτής, Κουτσοβασίλης 3(1), Ναλμπάντης 9(3), Μαλανδρής 10(2), Ρίννης.

Μακεδονικός-ΚΑΟΧ Ευρώπη 79-39

Μακεδονικός (Γεροφώτης): Δημητριάδης 3, Αζίζης 9(1), Ρόπουτης 11(1), Βαρδής 3(1), Στόλης 9, Φωταρούδης 2, Κομμάτας 2, Φλιάτης Ι. 3, Φεστσόπουλος 4, Φλιάτης Γ. 14(1), Εμμανουηλίδης 9, Πτωχίδης 10(2).

ΚΑΟ Χαλκιδικής (Παναγιωτόπουλος-Βέτσος): Λάσκαρης 13(2), Παναγιωτόπουλος 2, Ράντονιτς 4, Φιλοξενίδης 16(1), Ματσίνος, Πούλος 2, Μαυρίδης, Γιαννόπουλος, Σταμπουλής 2, Νταρατάνας.

ΜΕΝΤ-Γέφυρα 60-90

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Σαρακενίδης-Σελεβός

Δεκάλεπτα: 13-16, 28-44, 42-63, 60-90

ΜΕΝΤ (Γιοβάννης): Φούρναρης, Ζεϊμπέκης 6, Ψευτογκάς 6(2), Ζωγράφος 6, Μιχαηλίδης 13(1), Αποστολίδης, Τριανταφύλλου, Τοπουζίδης 7, Πασχαλίδης 13, Κάσουρας 9(2), Ντεμιρσά, Νεοχωρίτης.

Γέφυρα (Χατζηκυριακίδης): Κελεσίδης 5(1), Μπρόζος 3(1), Μπάρμπας, Σαββίδης 4, Παπαδόπουλος 6(1), Χατζηκυριακίδης 18(4), Ανδρέου 16, Στράτος 3(1), Μπένας 12, Καλαϊτζίδης 3(1), Καλογιαννίδης 20(2), Σαμανδάρας.

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων – Πανσερραϊκός 73-60

Διαιτητές: Ξέρας-Καρακώστας-Μπουγλός Π.

Δεκάλεπτα: 25-18, 48-34, 55-46, 73-60

Μαχητές (Χατζούλης): Γεωργίου 25(3), Ματενίδης 4, Πετράκης 8(2), Νώτης 16(1), Καραγιώργος 6(2), Κουτσοκώστας 6, Κόνσουλας 6, Μισαηλίδης 2, Μπάδης, Βαζούκης, Βαιντερλής, Παπασσάβογλου.

Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 13(3), Ντίνος 4, Δατσιάδης 6(1), Γεωργιανός 14(2), Χριστοδούλου 6, Κεραμάρης 4(1), Ασημάκης 5, Μπίλιος 8(1), Χαρίτογλου, Παγωνίδης.

Βαθμολογία

(σε 28 αγώνες)

1.ΚΣ Γέφυρας* + (20-4) 44

2.Αίας Ευόσμου* + (20-3) 43

3.Μακεδονικός* (17-8) 42

4.Λεύκιππος Ξάνθης * (17-7) 41

5.Μαχητές Πευκών* (17-7) 41

6.Ερμής Λαγκαδά* (16-8) 40

7.ΠΣ Ευκαρπίας * + (14-9) 37

8.Πανσερραϊκός* (12-13) 37

9.Πολύγυρος* (10-14) 34

10.ΧΑΝΘ* (10-14) 34

11.Κομοτηνή* (4-21) 29

12 Αρετσού Καλαμαριάς* ++ (6-16) 28

13.ΜΕΝΤ* (3-21) 27

14.ΚΑΟ Χαλκιδικής* + (1-22) 24

*Εχουν κάνει το ρεπό τους

+Έχουν παιχνίδι λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (28η, 1/5)

ΧΑΝΘ-Λεύκιππος Ξάνθης

ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας

Ερμής Λαγκαδά-ΓΑΣ Κομοτηνή

Μακεδονικός- ΚΑΟ Χαλκιδικής

ΜΕΝΤ-ΚΣ Γέφυρας

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Πανσερραϊκός

Ρεπό: Αίας Ευόσμου, ΑΟ Πολυγύρου

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα που παίζουν σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

Τελευταία Νέα