«Που θα φας»… και θα ζήσεις την πιο ωραία εκδρομή της ζωής σου!
![«Που θα φας»… και θα ζήσεις την πιο ωραία εκδρομή της ζωής σου!](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2024-02/pouthafas_1_1.jpg?itok=zrSl7PmY)
Όλα γίνονται στον ξυλόφουρνο, δίπλα στον πλάτανο: Το αρνάκι, το κατσικάκι και φυσικά το ζυμωτό ψωμί που θα λ πάρεις μαζί σου στην επιστροφή!
Δες το βίντεο και οργάνωσε μία φανταστική απόδραση για Σαββατοκύριακο, ή έστω μια μονοήμερη απόδραση, αξίζει! "
@pouthafas Το «Που θα φας» και ο Δημήτρης Μάρκος σε ταξιδεύουν σε ένα μαγικό μέρος μόλις 2 ώρες απ την Αθήνα, όπου θα ζήσεις την πιο ωραία «μάσα» αλλά και εκδρομή της ζωής σου: Τέτοιο αρνάκι και κατσικάκι στον ξυλόφουρνο δεν έχεις ξαναφάει! #pouthafas #dimitrismarkos #food #greekfoodie #fyp #fy #foryourpage #greece ♬ original sound - Πού θα φας;