Η Σάσα Σταμάτη ψήφισε στις εκλογές του ΚΙΝΑΛ!
![Η Σάσα Σταμάτη ψήφισε στις εκλογές του ΚΙΝΑΛ!](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2021-12/capture.png?itok=irxy3eNy)
Ανάμεσα στους χιλιάδες που από το πρωί της Κυριακής προσήλθαν στις κάλπες για να ψηφίσουν στις εσωκομματικές εκλογές του ΚΙΝΑΛ-ΠΑΣΟΚ ήταν και η Σάσα Σταμάτη!
Πρόσωπο των ημερών μετά το πρωτοφανές περιστατικό στην παράσταση του Χριστόφορου Ζαραλίκου, η Σάσα Σταμάτη τραβάει ξανά τα βλέμματα πάνω της. Ντυμένη στα πράσινα η γνωστή δημοσιογράφος πήγε σε εκλογικό τμήμα της Μάνδρας κα ψήφισε τις εσωκομματικές εκλογές του ΚΙΝΑΛ. Μάλιστα όπως έγραψε στον λογαριασμό της στο Instagram «Ψηφίσαμε για να τρελάνουμε τον ήλιο!!!».