![Αρης: Κοντά στα παιδιά](/sites/default/files/2021-01/aris-min.png)
Αρης: Κοντά στα παιδιά
![...](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2023-12/4060346_1.jpg?itok=d4OEOrzg)
Αντιπροσωπεία του Αρη επισκέφθηκε το νηπιαγωγείο «Παιδική Μελωδία» και μοίρασε δώρα αλλά και Χριστουγεννιάτικες ευχές.
Κοντά στα παιδιά βρέθηκε χθες (8/12) ο Αρης, καθώς αντιπροσωπεία του επισκέφθηκε το νηπιαγωγείο «Παιδική Μελωδία» και μοίρασε δώρα αλλά και Χριστουγεννιάτικες ευχές.
Οι Μιχάλης Παναγίδης και Λευτέρης Χουτεσιώτης που την αποτελούσαν, είχαν την ευκαιρία να μιλήσουν με τα παιδιά και να φωτογραφηθούν μαζί τους.
@Photo credits: INTIME
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.