Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής και στους 10 ομίλους

Gazzetta team
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής και στους 10 ομίλους

bet365

Αγώνες και για τους 10 ομίλους περιλάμβανε η 11η αγωνιστική της Γ' Εθνικής, με τις ομάδες να μας προσφέρουν όμορφο θέαμα.

Γεμάτη αγωνιστική ήταν η 11η και για τους 10 ομίλους της Γ' Εθνικής, με τις ομάδες να μας προσφέρουν συγκινήσεις. Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

1ος όμιλος - 11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ελπίδα Σαπών 1-0

ΑΕ Εύοσμου-Εθνικος Σοχού 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης 1-3

ΑΕ Διδυμοτείχου-Ηρακλής 0-1

Πανδραμαϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0

Άρης Αβάτου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 3-0

Αλεξανδρούπολη FC-Αετός Ορφανού 2-2

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-3 α.α.

2ος όμιλος - 11η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αετός Βαρβάρας 1-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Γιαννιτσών 4-3

Θερμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας 1-2

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-6

Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 0-3

Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος - 11η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων 1-0

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας 1-2

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

ΠΟ Φήκης-Ερμής Αμυνταίου 6-0

ΠΟ Ελασσόνας-ΑΣ Μετέωρα 1-1

Δίας Δίου-Αετός Μακρυχωρίου 1-1

Αναγέννηση Καρδίτσας-Κοζάνη 2-0

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Φωκικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-4

Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΓΣ Αλμυρού 0-0

Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 2-2

ΑΟ Υπάτου-Ηρακλής Ψαχνών 0-0

Νέα Αρτάκη-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Κέρκυρα-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-0

Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Λευκίμμης 0-0

ΠΑΣ Θύελλα-Αμβρακικός Λουτρού 0-1

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου 3-0

Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Καληράχης 0-0

ΟΦΑΜ-Παναγρινιακός αναβλ.

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου αναβλ.

6ος όμιλος - 8η αγωνιστική

Ηλιούπολη-Φωστήρας 3-2

Εθνικός-ΑΕ Μυκόνου (17/5, 13:00)

Χαραυγιακός-Προοδευτική 3-1 (15/5, 17:00)

Μοσχάτο-Πανιώνιος αναβλ.

Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός αναβλ.

7ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Πανναυπλιακός-Πανγυθεατικός 1-1

Ερμής Μελιγούς-Παναρκαδικός 0-0

Κορωνίδα Κοιλάδας-ΠΑΟ Ρουφ 0-2

Κηφισιά-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-0

Φοίνικας Νέου Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος 0-2

Άρης Σκάλας-Μολαϊκός 0-0

Ρεπό: Ερμιονίδα

8ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Πανελευσινιακός-Αετός Λουτρών 3-1

Αίας Σαλαμίνας-Κερατσίνι 0-1

Μικρασιατική Χίου-Αστέρας Βάρης 0-4

ΑΟ Πυλίου Κω-Θύελλα Ραφήνας 0-1

Ακράτητος-Πυθαγόρας (17/5, 11:30)

Αιολικός-ΑΟ Καραβά (17/5, 15:00)

9ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληξουριακός 1-0

ΠΑΟ Βάρδας-Εθνικός Σκουλικάδου 1-0

Παναιγιάλειος-ΑΟ Τσιλιβή 2-0

Ζάκυνθος-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0

Αχαϊκή-Πάμισος Μεσσήνης 2-0

ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών 3-1

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10ος όμιλος - 11η αγωνιστική

Γιούχτας-Ατσαλένιος 0-0

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ρεθυμνιακός 2-1

Άρης Σούδας-Δαμάστα 2-0

Πλατανιάς-Πόρος 0-1

Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 1-2

Άγιος Νικόλαος-Αλμυρός 1-0

Άρης Ρεθύμνου-Ηρόδοτος 0-3 α.α.

ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.

Μπες στο Fantasy του Gazzetta για το ελληνικό πρωτάθλημα, εντελώς δωρεάν. Φτιάξε την δική σου ομάδα, αγόρασε τους κατάλληλους παίκτες και κέρδισε μεγάλα δώρα. Κάνε τις μεταγραφές που πιστεύεις, δημιούργησε το δικό σου πρωτάθλημα και ταυτόχρονα μπορείς να συμμετέχεις στη συνολική βαθμολογία για τα έπαθλα. 

 

Στο Transfer Center του Gazzetta θα μάθεις για όλες τις μεταγραφές που έχουν γίνει το καλοκαίρι για να μην πιαστείς αδιάβαστος στο νέο Fantasy.

Γ' ΕΘΝΙΚΗ NEWS FEED