Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Newsroom
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

bet365

Γεμάτη αγωνιστική και στους 7 ομίλους της Γ' Εθνικής με τις ομάδες να μας προσφέρουν μεγάλες συγκινήσεις.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των 7 ομίλων της Γ' Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος όμιλος

Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Σοχού 1-0

Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 1-4

Δόξα Δράμας-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 0-0

Αγροτικός Αστέρας-Πανδραμαϊκός 0-0

Αναγέννηση Πλαγιάς-Άρης Αβάτου 0-3

Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC 1-1

2ος όμιλος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΟΦΑΜ 2-0

ΑΕ Λευκίμμης-ΑΕΠ Κοζάνης 4-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Εδεσσαϊκός-Αστέρας Καληράχης 0-2

ΦΣ Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0

Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά 2-0 (18/12)

3ος όμιλος

Νέα Αρτάκη-Εθνικός Κεραμιδίου 0-0

ΠΟ Φήκης-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0

ΠΟ Ελασσόνας-Αταλάντη 4-0

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0

Ατρόμητος Παλαμά-Θησέας Αγριάς 0-0

Ηρακλής Λάρισας-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

4ος όμιλος - 11η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου-Παναιγιάλειος 1-0

Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-2

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-0

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Διαβολιτσίου 3-1

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αναγέννηση Άρτας 2-1

Παναγρινιακός-Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.

Ρεπό: Παναχαϊκή

5ος όμιλος

Παναρκαδικός-Σαντορίνη 0-0

Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου 2-3

Άρης Σκάλας-Ερμής Μελιγούς 0-2

Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-2

Άγιος Ιερόθεος-Ηλιούπολη 0-2

Ρεπό: Φωστήρας

6ος όμιλος

ΑΟ Καραβάς-Θύελλα Ραφήνας 0-3

Κερατσίνι-Αίας Σαλαμίνας 1-2

Πανελευσινιακός-Αήττητος Σπάτων 3-0

Εθνικός-Προοδευτική 1-1

Αιολικός-Αστέρας Βάρης (20/12, 13:00)

Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω

7ος όμιλος - 8η αγωνιστική

Γιούχτας-Αλμυρός Γαζίου 1-1

Άγιος Νικόλαος-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0

Ατσαλένιος-Άρης Σούδας 2-1

ΠΑΟ Ρουφ-Πόρος αναβλ.

Πανιώνιος-ΑΕ Νεάπολης αναβλ.

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

Γ' ΕΘΝΙΚΗ Τελευταία Νέα