![Αρης: Αποστολή με Ζερβίνιο](/sites/default/files/2021-01/aris-min.png)
Αρης: Αποστολή με Ζερβίνιο
![Αρης: Αποστολή με Ζερβίνιο](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2022-07/3554683_1.jpg?itok=58T58yPA)
Με απρόοπτα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Αρη για το αυριανό (21/7) ματς με την Γκόμελ, καθώς ανακοινώθηκαν τρία κρούσματα κορονοϊού τόσο οι ποδοσφαιριστές όσο και τα μέλη του ποδοσφαιρικού τμήματος.
Ο Χερμάν Μπούργος πήρε στην αποστολή τον Ζερβίνιο, εκτός έμεινε ο τιμωρημένος Ματέο Γκαρσία και σε αυτή συμπεριλήφθηκαν ορισμένοι νεαροί όπως ο 18χρονος μεσοεπιθετικός Παναγίδης που υπέγραψε επαγγελματικό συμβόλαιο.
Η αποστολή των «κίτρινων» είναι η εξής: Κουέστα, Σιαμπάνης, Καρακασίδης, Ιτούρμπε, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Ζερβίνιο,Μαντσίνι, Ντουκουρέ, Γκρέι, Νταμπό, Καμάτσο, Ντιόπ, Ουνταμπάγιο, Λουίς Πάλμα, Πίρσμανν, Μαζικού, Μαρμαρίδης, Σγούρος, Χατζηιωάννου, Τανούλης, Παναγίδης.
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.