Χιτ - Πέισερς 114-92: Η... όλο νόημα ανάρτηση του Μπάτλερ για τον Ουόρεν (vid)

Κάτια Πετροπούλου

Η κόντρα Τζίμι Μπάτλερ - Τι Τζέι Ουόρεν συνεχίζεται, με τον πρώτο να χαμογελά αυτή τη φορά.

Θυμάστε που τον προηγούμενο Ιανουάριο οι Μπάτλερ - Ουόρεν παραλίγο να πιαστούν στα χέρια, μετά από ένα σκληρό φάουλ του δεύτερου; Κι ότι ο παίκτης των Χιτ αποκάλεσε τον αντίπαλό του «σκουπίδι» κι είχε... κυκλώσει το επόμενο παιχνίδι με τους Πέισερς;

Ε, αυτή η ώρα, λοιπόν, έφτασε - έστω και κάποιους μήνες αργότερα - και οι δυο τους τέθηκαν αντίπαλοι. Και ο Jimmy Buckets ήταν αυτός που χαμογέλασε, αφού οι Χιτ νίκησαν τους Πέισερς (114-92) και ο ίδιος είχε 19 πόντους, 11 ριμπάουντ, 5 ασίστ, 4 κλεψίματα και 1 τάπα σε 29 λεπτά.

Εν αντιθέσει, ο Ουόρεν έμεινε στα... ρηχά, σε σχέση με αυτά που μας είχε συνηθίσει το τελευταίο διάστημα, αφού ολοκλήρωσε τον αγώνα με 12 πόντους και 5 ριμπάουντ σε 29 λεπτά.

Μπορεί την ώρα της αναμέτρησης να μην... αρπάχτηκαν, αλλά ο Μπάτλερ περίμενε πολύ για να κάνει την ανάρτηση που έκανε στο instagram. Και τι ήταν αυτό; Ένα βιντεάκι με τον ίδιο να χορεύει και να γράφει «mood».

mood

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jimmy Butler (@jimmybutler) στις

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα που παίζουν σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.