![Περιστέρι: Επιστροφή στο παρκέ με τέσσερις απουσίες](/sites/default/files/2023-09/logo_bwin.png)
Περιστέρι: Επιστροφή στο παρκέ με τέσσερις απουσίες
![Περιστέρι: Επιστροφή στο παρκέ με τέσσερις απουσίες](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2023-02/332368887_730767825272222_7114395608713736580_n_1.jpg?itok=U-e9-rBR)
Μετά την εμπειρία στο πρόσφατο Final 8 του Κυπέλλου με τη συμμετοχή της ομάδας στον μεγάλο τελικό του θεσμού, ο Βασίλης Σπανούλης και οι παίκτες του Περιστερίου bwin επέστρεψαν στο παρκέ ύστερα από τριήμερη άδεια.
Απόντες ήταν ο Σιλβέιν Φρανσίσκο και ο Αλέκσα Ραντάνοβ, λόγω των υποχρεώσεων τους με την Εθνική Γαλλίας και Εθνική Σερβίας αντίστοιχα, όπως και οι Δημήτρης Μωραΐτης, Νίκος Χουγκάζ με την Εθνική Ελλάδος.
Επόμενη υποχρέωση για το Περιστέρι bwin είναι ο αγώνας πρωταθλήματος με τον Άρη, για την 17η αγωνιστική της Basket League την επόμενη Κυριακή (5/3).
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.