Ο Μαραβέγιας πήγε για ταξίδι αναψυχής στο Παρίσι και... είδε Παναιτωλικό: «Instagram vs Reality» (pic)
![Ο Μαραβέγιας πήγε για ταξίδι αναψυχής στο Παρίσι και... είδε Παναιτωλικό: «Instagram vs Reality» (pic)](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2024-03/maraoegiads.jpg?itok=oQPGCf5E)
Από τις πιο όμορφες αποδράσεις τους βίωσαν ο Κωστής Μαραβέγιας και η Τόνια Σωτηροπούλου τις προηγούμενες μέρες καθώς βρέθηκαν στο Παρίσι για αναψυχή!
Απόλαυσαν τις βόλτες τους, έφαγαν σε σικάτα εστιατόρια της γαλλικής πρωτεύουσας και ανέβασαν χαρακτηριστικά στιγμιότυπα. Ωστόσο, ότι και αν γινόταν στο Παρίσι, η σκέψη του γνωστού τραγουδιστή βρισκόταν στο Αγρίνιο και στη δύσκολο αγώνα του Παναιτωλικού με τον Ολυμπιακό.
Ο Κωστής Μαραβέγιας ανέβασε αρχικά ένα story για να ευχηθεί «καλό μήνα» στους ακόλουθους του, ενώ στη συνέχεια ανέβασε και μια δεύτερη φωτογραφία με τον ίδιο να βλέπει το ματς του Παναιτωλικού, γράφοντας στη λεζάντα: «Instagram vs Reality».
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο γνωστός τραγουδιστής είχε δώσει συναυλία το καλοκαίρι στο γήπεδο του Παναιτωλικού, φορώντας την «κυανοκίτρινη» φανέλα που στο πίσω μέρος είχε το όνομά του και τον αριθμό 34! Ο ίδιος τόνισε μέσω των social media την αγάπη του προς τον Παναιτωλικό και το όνειρο που είχε μικρό παιδί.
ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΚΟΜΗ:
- Ο Γιάννης Αγγελάκας ακύρωσε τις συναυλίες του λόγω θέματος υγείας: «Όταν θα έρθει ο καιρός θα επανέλθω κάπως αλλιώς»
- Κρεμλίδου: «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τους ενοχλούσε αν εγώ κάνω σεξ ή όχι, μήπως επειδή δεν το έκανα μαζί τους;» (vid)
- Η απάντηση της Βάνας Μπάρμπα στην καταγγελία ότι διέσπειρε τον κορονοϊό σε νοσοκομείο