«Που θα φας» εκπληκτικό κοντοσούβλι κοτόπουλο από κορυφαίο σεφ σε προσιτή τιμή!
Δες «που θα φας» συγκλονιστικά καραμελωμένα πανσετάκια, top παντζαροσαλάτα, τραγανά βραχάκια πατάτας με κρέμα κατσικίσιου τυριού , αλλά και το καλύτερο κοντοσούβλι κοτόπουλο, «λουκούμι» πραγματικά!
Ο σεφ Πέτρος Συρίγος έχει δημιουργησει ένα μενού όπου κυριαρχούν γεύσεις με άρωμα Ελλάδας.
Δες «που θα φας» συγκλονιστικά καραμελωμένα πανσετάκια, top παντζαροσαλάτα, τραγανά βραχάκια πατάτας με κρέμα κατσικίσιου τυριού , αλλά και το καλύτερο κοντοσούβλι κοτόπουλο, «λουκούμι» πραγματικά! #pouthafas #dimitrismarkos #food #greekfoodie #fyp #fy #foryourpage #greece