Αλέξανδρος Τσουβέλας: O 86χρονος κ. Στέλιος Καρατζιοβαλής απαντά στον Δημήτρη Πεσκέση!
![Αλέξανδρος Τσουβέλας: O 86χρονος κ. Στέλιος Καρατζιοβαλής απαντά στον Δημήτρη Πεσκέση!](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2022-11/tsouvi_thumb.jpg?itok=ld7zGDsO)
Ψυχούλα, καλόκαρδος, με έναν καλό λόγο για όλους: ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει χρησιμοποιήσει ΠΟΤΕ αυτές τις λέξεις για να περιγράψει τον κ. Στέλιο Καρατζιοβαλή, πρώτο καλεσμένο στο τραπέζι του “Τίνος είσαι ‘συ;”!
Αφού μας απείλησε με μηνύσεις μέσω του δικηγόρου του, ο άνθρωπος - νέμεση του Δημήτρη Πεσκέση έρχεται να μοιραστεί μαζί μας τα παράπονά του - αλλά και σημαντικές γνώσεις που αποκόμισε από τα 86 χρόνια ζωής του…