Super League 2: Ανακοίνωσε εμβόλιμη αγωνιστική με 16 παιχνίδια την ίδια ημέρα και ώρα

Super League 2: Ανακοίνωσε εμβόλιμη αγωνιστική με 16 παιχνίδια την ίδια ημέρα και ώρα

bet365

Η 4η αγωνιστική της Super League 2 θα γίνει την Τετάρτη (24/11) και όλα τα 16 παιχνίδια σε Α' και Β' Όμιλο θα διεξαχθούν στις 15.00.

Η Super League 2 ανακοίνωσε το πρόγραμμα των δύο προσεχών αγωνιστικών. Η τρίτη αγωνιστική θα γίνει το Σαββατοκύριακο (20-21/11), ενώ η τέταρτη θα είναι εμβόλιμη και θα διεξαχθεί την Τετάρτη (24/11). Όλα τα παιχνίδια σε Α' και Β' Όμιλο, και τα 16, θα ξεκινήσουν στις 15.00.

3η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (15:00)
Π.Κ. Ρέντη, Ολυμπιακός Β΄ - Α.Ε.Λ.
Δημοτικό Σερρών, Πανσερραϊκός – Α.Ο. Τρίκαλα
Καυτανζόγλειο, Π.Ο. Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Βέροιας, Ν.Π.Σ. Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Μακεδονικού, Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου
Δημοτικό Καρδίτσας, Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
Α΄ΔΑΚ Κατερίνης, Πιερικός – Α.Ο. Καβάλα
Ξάνθη Arena, Α.Ο. Ξάνθη - Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Αιγάλεω, Αιγάλεω – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Δημοτικό Λιβαδειάς, Λεβαδειακός – Χανιά
Δ.Α.Κ. Γάλλου, Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη
Δημοτικό Καισαριανής, Κηφισιά - Εργοτέλης
Δημοτικό Σπάτων, ΑΕΚ Β’ – Καραϊσκάκης Αρτας
Δημοτικό Παραλίας, Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β΄

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (18:00)
Παγκρήτιο, Ηρόδοτος – Α.Π.Σ. Ζάκυνθος

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Ρόδου, Ρόδος - Διαγόρας
Ρεπό: Καλλιθέα

4η αγωνιστική

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021 (15:00)
Ανθή Καραγιάννη, Καβάλα – Α.Ο. Ξάνθη
Δημοτικό Αριδαίας, Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός
Πανθεσσαλικό, Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νεάπολης Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
Μακεδονικού, Π.Α.Ο.Κ. Β΄- Ν.Π.Σ. Βέροια
Δημοτικό Τρικάλων, Α.Ο. Τρίκαλα – Π.Ο. Τρίγλια
Αλκαζάρ, Α.Ε.Λ. – Πανσερραϊκός
Φιλιππούπολης, Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β’
Ρεπό: Θεσπρωτός

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Αγίων Αναργύρων, Καραϊσκάκης Αρτας- Καλαμάτα
Παγκρήτιο Στάδιο, Εργοτέλης – Α.Ε.Κ. Β΄
Δημοτικό Σπάρτης, Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά
Δημοτικό Ρόδου, Διαγόρας - Επισκοπή
Δημοτικό Περιβολίων, Χανιά - Ρόδος
Δημοτικό Ζακύνθου, Α.Π.Σ Ζάκυνθος - Λεβαδειακός
Βουζουνεράκειο Στάδιο, Ο.Φ. Ιεράπετρας – ΠΑΣΑ Ηρόδοτος
Δημοτικό Πανιωνίου Γ.Σ.Σ., Καλλιθέα - Αιγάλεω
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’

Μάθε πού θα δεις ζωντανά όλους τους αγώνες σήμερα μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

@Photo credits: INTIME

SUPERLEAGUE 2 NEWS FEED