Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα σε 10η, 12η αγωνιστική και εξ' αναβολής παιχνίδια

Gazzetta team
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα σε 10η, 12η αγωνιστική και εξ' αναβολής παιχνίδια

bet365

Και αυτή την Κυριακή είχαμε δράση από την Γ' Εθνική, καθώς έγιναν οι αγώνες για 10η και 12η αγωνιστική, αλλά και πολλά εξ' αναβολής ματς. Δείτε τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων αυτών.

Πολλά τα ματς και αυτή την Κυριακή για την Γ' Εθνική. Συγκεκριμένα έγιναν παιχνίδια για 10η και 12η αγωνιστική, αλλά και πολλά εξ' αναβολής. Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής έχουν ως εξής:

1ος όμιλος - 12η αγωνιστική

ΑΕ Εύοσμου-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0

Ελπίδα Σαπών-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 1-0

Εθνικός Σοχού-ΑΕ Διδυμοτείχου 3-1

Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός 1-0

Ηρακλής-Άρης Αβάτου 0-0

ΑΕ Αμπελοκήπων-Αλεξανδρούπολη FC 0-2

Αετός Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-0

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος - 12η αγωνιστική

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0

Θύελλα Σαρακηνών-Θερμαϊκός 2-1

Μακεδονικός-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 5-1

Αναγέννηση Πλαγιάς-Νίκη Αγκαθιάς 0-1

Αετός Βαρβάρας-Νέα Καλλικράτεια 2-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-0

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 1-4

Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

3ος όμιλος - 12η αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Παλαμά 2-1

ΑΕ Καρίτσας-ΠΟ Φήκης 1-0

Μακεδονικός Φούφα-Δίας Δίου 1-3

Αετός Μακρυχωρίου-Κοζάνη 2-2

ΑΟ Σελλάνων-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-1

Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Ελασσόνας 1-0

ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-4

Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4ος όμιλος - 10η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη-Φωκικός 2-0

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΠΟ Αταλάντη 1-3

Θησέας Αγριάς-Ηρακής Ψαχνών 3-1

ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Υπάτου 1-1

Οπούντιος Μαρτίνου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-3 α.α

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

5ος όμιλος - 10η αγωνιστική

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-ΟΦΑΜ 4-0

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης 1-1

ΑΕ Μεσολογγίου-Κέρκυρα 3-1

ΠΑΣ Θύελλα-Θύελλα Κατσικάς 1-2

Αμβρακικός Λουτρού-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας 1-0

ΠΑΣ Πρέβεζα-Παναγρινιακός 4-1

6ος όμιλος - 8η αγωνιστική (εξ αναβολής)

Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός 0-0

7ος όμιλος - 10η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Πανναυπλιακός 1-0

Παναρκαδικός-Κηφισιά 0-2

ΑΕ Ερμιονίδας-Μολαϊκός 2-0

Πανγυθεατικός-Κορωνίδα Κοιλάδας αναβλ.

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1

Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας 1-1

Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

8ος όμιλος - 10η αγωνιστική

Αιολικός-Αίας Σαλαμίνας 2-0

ΑΟ Καραβάς-Ακράτητος 2-0

Πυθαγόρας-Πανελευσινιακός 3-4

Κερατσίνι-ΑΠΕ Μικρασιατική 4-0

Αστέρας Βάρης-ΑΟ Πυλίου Κω 0-1

Θύελλα Ραφήνας-Αετός Λουτρών 6-0

9ος όμιλος - 10η αγωνιστική

Παλληξουριακός-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1

ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας 0-1

Αχαϊκή-Παναιγιάλειος 0-0

Πάμισος Μεσσήνης-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2

Αίας Γαστούνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0

Θύελλα Πατρών-ΑΠΣ Ζάκυνθος αναβλ.

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

10ος όμιλος - 12η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Άρης Σούδας 2-1

ΑΟ Δαμάστα-Αστέρας Ρεθύμνου 1-0

ΑΕ Νεάπολης-Άγιος Νικόλαος 0-1

Ατσαλένιος-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αλμυρός Γαζίου 0-0

Ρεθυμνιακός-Πλατανιάς 2-1 (22/5)

Άρης Ρεθύμνου-Γιούχτας 0-3 α.α

Πόρος-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α

Μάθε πού θα δεις ζωντανά όλους τους αγώνες σήμερα μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

Γ' ΕΘΝΙΚΗ NEWS FEED