ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής συνεχίστηκε σε όλους τους ομίλους την Κυριακή. Δείτε τα αποτελέσματα από τους 8 ομίλους.

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 
Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 5-0 
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης 0-0 
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανδραμαϊκός 1-0 
Κιλκισιακός-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-3 
Κεραυνός Πέρνης-Ηρακλής Ζυγού 0-3 

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

2ος όμιλος – 27η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-3 α.α
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Εδεσσαϊκός 0-0 
Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας 0-0 
Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός 1-0 
ΠΑΣ Φλώρινα-Νίκη Αγκαθιάς 0-1 

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-ΓΣ Αλμυρού 1-0 
ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός 1-1 
Δίας Δίου-Ηρακλής Λάρισας 1-3 
ΑΟ Ποταμιάς-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 2-1 
ΑΠΟ Αταλάντη-Ατρόμητος Παλαμά 2-1 
ΑΕ Καρίτσας-Διγενής Νεοχωρίου 1-0 

4ος όμιλος

Θιναλιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 3-0 
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 2-2 
Τηλυκράτης Λευκάδας-Σούλι Παραμυθιάς 4-0 
ΑΕ Μεσολογγίου-Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0 
ΑΕ Λευκίμμης-Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α
Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Άρτας 0-0 
ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0 

5ος όμιλος

Άνω Μερά-Ηλυσιακός 2-0 
Πανθηραϊκός-Καλλιθέα 1-1 
Φωστήρας-Άγιοι Ανάργυροι 1-0 
Κηφισιά-Κερατσίνι 2-1 
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Κορυδαλλού 5-0 
Ακράτητος-Θύελλα Καμαρίου 1-4 
Εθνικός-ΑΕ Μοσχάτου 2-1 

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Θύελλα Ραφήνας 1-2 
ΑΟ Υπάτου-ΑΕΚ Τρίπολης 2-1 
Κόρινθος ’06-Μαρκό 1-4 
Ρόδος-Αχαρναϊκός 2-0 
Αιολικός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0 
Παναρκαδικός-Νέα Αρτάκη 0-1 

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Θύελλα Πατρών 1-0 
Παναργειακός-Πανγυθεατικός 2-0 
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανηλειακός 4-1 
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΠΣ Ζάκυνθος ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Βάρδας-Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναύπλιο 2017 ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Βλαχιώτη-Ολυμπιακός Ζαχάρως 5-0 

8ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Play Off

Γιούχτας-Επισκοπή 2-1 
Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 2-1 

Play Out

Πόρος-Ρεθυμνιακός 2-2 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατσαλένιος 1-0 

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος