Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής σε όλους τους ομίλους. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 0-3 
Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2 
Δόξα Θεολόγου-Πανσερραϊκός 0-5 
Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου 0-0 
Ηρακλής Ζυγού-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-3 
Κιλκισιακός-Κεραυνός Πέρνης 6-1 

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

2ος όμιλος – 26η αγωνιστική

Εδεσσαϊκός-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α
Αγροτικός Αστέρας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 
Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 3-1 
Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός 0-3 α.α
Θερμαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας 1-2 
Νίκη Αγκαθιάς-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 
ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-3 

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

3ος όμιλος

Πιερικός-ΑΣ Μετέωρα 2-1 
Ηρακλής Λάρισας-ΓΣ Αλμυρού 0-2 
Οικονομός Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων 0-0 
Θησέας Αγριάς-Δίας Δίου 3-0 
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Ποταμιάς 2-0 
Διγενής Νεοχωρίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-1 
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΕ Καρίτσας 2-2 

4ος όμιλος

Θιναλιακός-Απόλλων Ευπαλίου 1-0 
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-5 
Αστέρας Ιτέας-Σούλι Παραμυθιάς 0-3 α.α
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Μεσολογγίου 2-1 
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Λευκίμμης 0-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Φούφα 2-0 
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΟ Ανατολής 1-0 

5ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Κηφισιά 2-0
ΑΕ Μοσχάτου-Άνω Μερά 1-0 
Ακράτητος-Εθνικός 0-1 
Καλλιθέα-Άγιος Ιερόθεος 3-0 
Άγιοι Ανάργυροι-Ερμής Κορυδαλλού 2-2 
Κερατσίνι-Πανθηραϊκός 0-0 
Ηλυσιακός-Φωστήρας 2-2 

6ος όμιλος

Αιολικός-Παναρκαδικός 0-1 
ΑΕΚ Τρίπολης-Παλληνιακός 0-2 
Μαρκό-Θύελλα Ραφήνας 0-0 
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Υπάτου 0-0 
Αχαρναϊκός-Κόρινθος ’06 3-0 α.α 
Νέα Αρτάκη-Ρόδος 0-2 

Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου

7ος όμιλος

Ναύπλιο 2017-ΑΟ Τσιλιβή 2-1 
Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΠΑΟ Βάρδας 2-0 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αστέρας Βλαχιώτη 0-2 
Πανγυθεατικός-ΠΣ “Η Σπάρτη” 1-2 
Πανηλειακός-Θύελλα Πατρών 1-4 
Ερμιονίδα-ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παναργειακός 3-1 

8ος όμιλος – (2η αγωνιστική play off-play out)

Play off

Ηρόδοτος-Γιούχτας 2-2 
Πανακρωτηριακός-Επισκοπή 0-1 

Play out

Ατσαλένιος-Πόρος 1-0 
Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-1 

Ρεπό: Ρεθυμνιακός