Αστάνα - Άρης: Το γκολ του Τομάσοφ για το 2-0 (vid)

Στο 70' η Αστάνα διπλασίασε τα τέρματά της επί του Άρη με τον Τομάσοφ να σημειώνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ.

Η Αστάνα είχε πάρει το προβάδισμα κόντρα στο Άρη στο 24' με τον Τομάσοφ να σουτάρει και τον Ντενίς να κάνει λάθος εκτίμηση.

Στο 70' ο Τομάσοφ σημείωσε και δεύτερο γκολ γράφοντας το 2-0 για την Αστάνα. Μετά από μια μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Άρη, ο Τομάσοφ πήρε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Το Gazzetta βρίσκεται στο Τόκιο και καλύπτει λεπτό προς λεπτό τους 32ους Ολυμπιακούς Αγώνες. Συνεχής, 24ωρη ενημέρωση για το πρόγραμμα των Αγώνων, το πρόγραμμα των ελληνικών συμμετοχών, αλλά και τον πίνακα των μεταλλίων όπως διαμορφώνεται μετά από κάθε τελικό. Επιπλέον, μπορείτε ανα πάσα στιγμή να δείτε τα highlights κάθε αγωνιστικής μέρας ξεχωριστά.

Μείνετε συντονισμένοι στο Gazzetta που από την πρώτη μέρα της διοργάνωσης, ζει τους Ολυμπιακούς Αγώνες από το Τόκιο!