Viral Λαρισαίος που διασκεύασε «Τα παπάκια» και το «Γιάνκα» με κλαρίνο σε εκδήλωση Λυκείου (vid)
![Viral Λαρισαίος που διασκεύασε «Τα παπάκια» και το «Γιάνκα» με κλαρίνο σε εκδήλωση Λυκείου (vid)](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2024-01/larisa-klarino.jpg?itok=afcUzZh4)
Τρέλανε τους μαθητές Λυκείου στη Λάρισα αλλά και το διαδίκτυο με το κλαρίνο του.
Την ετησία χοροσπερίδα του διοργάνωσε η Γ΄ τάξη του Λυκείου Κρανέας στη Λάρισα, με τον μουσικό Γιάννη Ζιάκο να κλέβει την παράσταση με το κλαρίνο του.
Ο γνωστός μουσικός της περιοχής ανάμεσα στο ρεπερτόριο που επέλεξε, έπαιξε «Τα παπάκια» και τον γνωστό χορό «Γιάνκα» ξεσηκώνοντας τους μαθητές, αλλά και τους μεγαλύτερους που βρίσκονταν στην αίθουσα.
Η πίστα πήρε... φωτιά με τους παρευρισκόμενους να το απολαμβάνουν και να σύρουν τον χορό υπό τους ήχους του κλαρίνου. Το video έγινε viral με τα σχόλια να πέφτουν βροχή.
@giwrgos_agkoliii #foryou #fyp #viral ♬ πρωτότυπος ήχος - giwrgos_agkoliii