Πόλο: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστική στην Α1 Ανδρών

Gazzetta team
Πόλο: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστική στην Α1 Ανδρών

bet365

Με την 4η αγωνιστική συνεχίζεται το Σάββατο (24/10) το 35ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών...

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

*Εθνικό Χανίων 14.00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

(Ηλίας Δαμιανάκης, Μανώλης Καζούλης)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

*Δημοτικό Αλίμου 14.30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ

(Γιώργος Κραβαρίτης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Ποσειδώνιο 14.30 ΠΑΟΚ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

(Μιχάλης Μπιράκης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Παρατηρητής: Άλκης Καρούλης

*Εθνικό Πειραιά 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

(Γιώργος Καραβαρίτης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, 17.00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

(Χρήστος Κουρτίδης, Αλέξανδρος Χατζηγούλας)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης 18.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

(Μανώλης Παϊρακταρίδης, Ναταλία Μαρκοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από το Κανάλι της ΚΟΕ στο Youtube

*Δημοτικό Γουδή 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ

(Ανδρέας Κατσώνης, Γιώργος Στεφανάκης)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

Οι αγώνες διεξάγονται χωρίς θεατές και σύμφωνα με το σχετικό Υγειονομικό Πρωτόκολλο που έχει εγκριθεί από την ΓΓΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Β.

1.ΝΟ ΒΟΥΛ / ΝΗΣ 3 3 0 0 34-21 9

-.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3 3 0 0 26-21 9

-.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 3 3 0 0 24-19 9

4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 2 0 1 38-21 6

....................................................................................................

-.ΥΔΡΑΪΚΟΣ 3 2 0 1 35-20 6

-.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 3 2 0 1 39-25 6

........................................................................................................

7.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 1 0 2 33-28 3

-.ΠΑΟΚ 3 1 0 2 32-31 3

-.ΕΘΝΙΚΟΣ 3 1 0 2 30-33 3

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 1 0 2 25-29 3

-.ΝΟ ΧΙΟΥ 3 1 0 2 19-32 3

12.ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 3 0 1 2 24-31 1

-.ΑΕΚ 3 0 1 2 20-42 1

14.ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 3 0 0 3 23-49 0

Επόμενη αγωνιστική (31/10): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ, ΝΟ ΧΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΟΚ, ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΑΕΚ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΚΟΡΕΡ

12 Γούνας (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ), 10 Στίβενσον (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 9 Ραντόγεβιτς (ΠΑΟΚ), Φώσκολος (ΥΔΡΑΪΚΟΣ), Χονδροκούκης (ΕΘΝΙΚΟΣ), 8 Δήμου Δ. (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), Μπογκντάνοβιτς (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ), 7 Γενηδουνιάς (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), Λιαπάκης (ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ), Παπάκος (ΠΑΟΚ), Παπασηφάκης (ΥΔΡΑΪΚΟΣ)

Μάθε πού θα δεις ζωντανά όλους τους αγώνες σήμερα μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

Α1 ΑΝΔΡΩΝ NEWS FEED