Πρώτη προπόνηση για τον ΠΑΣ Γιάννινα στο Κίελτσε
![Πρώτη προπόνηση για τον ΠΑΣ Γιάννινα στο Κίελτσε](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2022-07/pas1_0.jpg?itok=FiQvWfaF)
Η αποστολή του ΠΑΣ Γιάννινα βρίσκεται στην Πολωνία ξεκινώντας το βασικό στάδιο της προετοιμασίας.
Ο ΠΑΣ Γιάννινα πραγματοποίησε την πρώτη του προπόνηση στο Κίελτσε το απόγευμα της Τετάρτης. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προπόνηση προσαρμογής, παιχνίδια κατοχής, επιθετική τακτική σε παθητική μορφή και λειτουργική δύναμη.
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.