Ρέξαμ: Η ομάδα του Ρέινολντς βρισκόταν πίσω με 5-2 στο 63' και πήρε νίκη με 6-5 στο 90' + 8'! (vid)

Κώστας Ζάλιαρης

Με την αύρα από το Χόλιγουντ λόγω και της παρουσίας του Ράιαν Ρέινολντς στην ιδιοκτησία, η Ρέξαμ στην Αγγλία έκανε την πιο τρελή ανατροπή με το τελικό 6-5 στο 90' + 8' της αναμέτρησης με την Ντόβερ!

Ο δημοφιλής ηθοποιός και εκ των αφεντικών της Ρέξαμ, Ρέιαν Ρέινολντς, σχολίασε ακριβώς όπως έπρεπε την τρέλα που αντίκρισε και τον τρόπο με τον οποίο η ομάδα του πήρε τη νίκη στο Σαββατιάτικο ματς.

«Έχασα 9 χρόνια από τη ζωή μου, ζητώ συγγνώμη από την οικογένειά μου, θέλω να με θάψετε στην Ουαλία»!

Η Ρέξαμ είχε βρεθεί πίσω στο σκορ με 5-2 στο 63ο λεπτό της εντός έδρας αναμέτρησης, μόλις έξι λεπτά αργότερα είχε μειώσει στο 5-4, ισοφάρισε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων και στο 90' + 8' διαμόρφωσε το θεότρελο, τελικό 6-5!