Γ' Εθνική: Νίκες για Πανιώνιο και Ηρακλή στην επανέναρξη, όλα τα αποτελέσματα

bet365

Η Γ' Εθνική μετά από αρκετούς μήνες κατέβηκε και πάλι στη σέντρα. Νίκες για Πανιώνιο και Ηρακλή στην επανέναρξη των ομίλων.

Αγωνιστική δράση είχαμε μετά από αρκετούς μήνες στους ομίλους της Γ' Εθνικής, όπου διεξήχθησαν η 4η και η 5η αγωνιστική.

Ο Πανιώνιος πέρασε νικηφόρα από τα Σπάτα επικρατώντας του Αήττητου με 0-1 με το γκολ του Μακρίδη. Νίκη στην επανέναρξη και για τον Ηρακλή, ο οποίος επικράτησε με 2-1 της Ένωσης Αλεξανδρούπολης, ενώ η Προοδευτική νίκησε με 2-0 τον Εθνικό.

Όλα τα αποτελέσματα των ομίλων της Γ' Εθνικής:

1ος όμιλος

5η αγωνιστική

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α.

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης 1-2

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου 0-1

Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός 0-2

Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1

Ηρακλής – Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-1

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου 1-1

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σοχού

Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου

2ος όμιλος

5η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς 3-0

Αετός Βαρβάρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-2

Καλλικράτεια – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-2

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς 0-1

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

Επόμενη Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας

Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός

Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών

Θερμαϊκός Θέρμης – Καλλικράτεια

Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος

5η αγωνιστική

ΑΟ Σελλάνων – Φήκη (14/4)

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας 2-0

Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου 0-0

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-4

Μετέωρα – Κοζάνη 1-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ελασσόνα 0-2

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

Επόμενη Αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας

Ελασσόνα – ΑΟ Σελλάνων

Κοζάνη – Ερμής Αμυνταίου

Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά

Φήκη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

4ος όμιλος

5η αγωνιστική

Αλμυρός – Ηρακλής Ψαχνών 0-2

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου 0-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-0

Οπούντιος Μαρτίνου – Αταλάντη 0-3.α.α

Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-2

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

Επόμενη Αγωνιστική

Αλμυρός – Φωκικός

ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Αταλάντη – Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου

Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

5ος όμιλος

4η αγωνιστική

Άγιος Ματθαίος – Πρέβεζα 1-1

Αναγέννηση Άρτας – Μεσολόγγι 2-0

Κέρκυρα – Αμβρακικός Λουτρού 1-0

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικά 2-0

Παναγρινιακός – Αχέροντας Καναλακίου 0-0

Τηλυκράτης – Θύελλα Μοναστηρακίου 2-0

Επόμενη Αγωνιστική

Αχέροντας Καναλακίου – Κτηνοττροφικός Αστέρας Καληράχης

Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός

Θύελλα Κατσικά - Πρέβεζα

Θύελλα Μοναστηρακίου – Κέρκυρα

Λευκίμμη – Αναγέννηση Άρτας

Μεσολόγγι – Άγιος Ματθαίος

Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

6ος όμιλος

4η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Πανιώνιος 0-1

Πανναξιακός – Ηλιούπολη 3-2

Προοδευτική – Εθνικός 2-0

Φωστήρας – ΑΕ Μυκόνου 2-0

Χαραυγιακός – Μαρκό 1-1

Ρεπό: Μοσχάτο

Επόμενη Αγωνιστική

Εθνικός – Αήττητος Σπάτων

Ηλιούπολη – Χαραυγιακός

Μοσχάτο – Προοδευτική

Πανιώνιος – Μαρκό

Φωστήρας – Πανναξιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

7ος όμιλος

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος 1-3

Κορωνίδα Κοιλάδας – Κηφισιά 0-1

Παναρκαδικός – Μολαϊκός 2-1

Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Πανναυπλιακός – Ένωση Ερμιονίδας 0-0

ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας 3-1

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Παναρκαδικός

Άρης Σκάλας – Πανγυθεατικός

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανναυπλιακός

Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Ρουφ

Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας

Ρεπό: Κηφισιά

8ος όμιλος

5η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας 0-1

Αιολικός – Μικρασιατική Χίου 1-0

Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός Αναβλήθηκε

Καραβάς – ΑΟ Πυλίου 3-2

Κερατσίνι – Ακράτητος 1-0

Πυθαγόρας Σάμου – Αετός Λουτρών 2-2

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Πυλίου Κω – Αιολικός

Αετός Λουτρών – Καραβάς

Ακράτητος – Μικρασιατική Χίου

Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Πανελευσινιακός – Κερατσίνι

Πυθαγόρας Σάμου – Αίας Σαλαμίνας

9ος όμιλος

5η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος 1-3

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών 0-1

Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός 1-0

Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης 0-2

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-1

Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1

Ρεπό: Αχαϊκή

Επόμενη Αγωνιστική

Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας

Ζάκυνθος – Τσιλιβή

Θύελλα Πατρών – Πάμισος Μεσσήνης

Ναυπακτιακός – Αχαϊκή

Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέϊκων

10ος όμιλος

5η αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α.

Ατσαλένιος – Άρης Σούδας 2-2

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0

Δαμάστα – Παλαιόχωρα 3-0 α.α.

Ηρόδοτος – Πλατανιάς 3-0

Νεάπολη – Αλμυρός Γαζίου 0-0

Πόρος – Άγιος Νικόλαος 0-2

Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου 1-0

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Ρεθυμνιακός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πόρος

Αλμυρός Γαζίου – Δαμάστα

Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος

Νεάπολη – Γιούχτας

Παλαιόχωρα – Ηρόδοτος

Πλατανιάς – Άρης Ρεθύμνου

Το Gazzetta βρίσκεται στο Τόκιο και καλύπτει λεπτό προς λεπτό τους 32ους Ολυμπιακούς Αγώνες. Συνεχής, 24ωρη ενημέρωση για το πρόγραμμα των Αγώνων, το πρόγραμμα των ελληνικών συμμετοχών, αλλά και τον πίνακα των μεταλλίων όπως διαμορφώνεται μετά από κάθε τελικό. Επιπλέον, μπορείτε ανα πάσα στιγμή να δείτε τα highlights κάθε αγωνιστικής μέρας ξεχωριστά.

 

Μείνετε συντονισμένοι στο Gazzetta που από την πρώτη μέρα της διοργάνωσης, ζει τους Ολυμπιακούς Αγώνες από το Τόκιο!

Γ' ΕΘΝΙΚΗ NEWS FEED