ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής με δράση σε όλους τους ομίλους της κατηγορίας. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Κιλκισιακός 3-0 
Κεραυνός Πέρνης-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-1 
Δόξα Κάτω Καμήλας-Άρης Αβάτου 1-1 
Πανδραμαϊκός-Πανσερραϊκός 0-1 
Δόξα Θεολόγου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης 2-1 

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

2ος όμιλος – 19η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1 
Θερμαϊκός Θέρμης-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-4 
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αλμωπός Αριδαίας 0-4 
Θύελλα Σαρακηνών-Μακεδονικός 1-0 
Αγροτικός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-1 
Εδεσσαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1 
ΑΕ Καρίτσας-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1 
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Ποταμιάς 4-1 
Ατρόμητος Παλαμά-Δίας Δίου 1-0 
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Σελλάνων 3-1 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΓΣ Αλμυρού 0-1 
Ηρακλής Λάρισας-Πιερικός 0-0 

4ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θιναλιακός 1-1 
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΟ Ανατολής 1-2 
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Μακεδονικός Φούφα 2-1 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Λευκίμμης 2-0 
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου 2-0 
Αναγέννηση Άρτας-Σούλι Παραμυθιάς 0-1 
Αστέρας Ιτέας-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 α.α

5ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Φωστήρας 3-1 
Εθνικός-Άνω Μερά 1-0 
ΑΕ Μοσχάτου-Κηφισιά 0-1 
Άγιος Ιερόθεος-Ακράτητος 3-2 
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός 0-1 
Κερατσίνι-Ερμής Κορυδαλλού 2-1 
Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα 0-2 

6ος όμιλος

Παναρκαδικός-Ρόδος 0-2 
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Κόρινθος ’06 ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχαρναϊκός-ΑΟ Υπάτου 0-2 
Αήττητος Σπάτων-Θύελλα Ραφήνας 1-2 
Μαρκό-ΑΕΚ Τρίπολης 6-1 
Παλληνιακός-Αιολικός 0-3 

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 
Αστέρας Βλαχιώτη-ΠΑΟ Βάρδας 2-0 
Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΑΟ Τσιλιβή 2-0 
Ναύπλιο 2017-ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0 
Ερμιονίδα-Παναργειακός 7-0 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Θύελλα Πατρών 3-2 
Πανηλειακός-Πανγυθεατικός 1-1 

8ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Γιούχτας-Επισκοπή 1-1 
Πόρος-Πανακρωτηριακός 3-1 
Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος 1-1 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 1-0 

Ρεπό: Ρεθυμνιακός