Άρσεναλ - Ολυμπιακός: Το πρόγραμμα των Πειραιωτών

Δημήτρης Τομαράς

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα της ομάδας του Ολυμπιακού για τον επαναληπτικό αγώνα με την Άρσεναλ για τους «32» του UEFA Europa League.

Τσέλσι - Μπάγερν Μονάχου: Εκατοντάδες επιλογές και στοιχήματα για σκόρερ, κάρτες, κόρνερ και λεπτό πρώτου γκολ. |21+

Την Τετάρτη (26/2) στις 10:00 θα αναχωρήσει η αποστολή της ομάδας του Ολυμπιακού για το Λονδίνο, όπου την Πέμπτη (27/2) θα αναμετρηθεί με την Άρσεναλ για τους «32» του UEFA Europa League. Η αποστολή θα επιστρέψει από την Αγγλία την Παρασκευή (28/2) το απόγευμα. Αναλυτικά το πρόγραμμα της ομάδας:
Τετάρτη 26/2
10:00 Αναχώρηση της αποστολής για το Λονδίνο.
18:00 (τοπική ώρα) Συνέντευξη Τύπου του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο Stadium Emirates με τον κ. Πέδρο Μαρτίνς και τον Ομάρ Ελαμπντελαουί.
18:30 (τοπική ώρα) Είναι προγραμματισμένη η προπόνηση της ομάδας (ανοιχτή στα ΜΜΕ για 15 λεπτά)
Πέμπτη 27/2
20:00 (τοπική ώρα) Άρσεναλ–ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στο Stadium Emirates.
* Η συνέντευξη Τύπου της Άρσεναλ είναι προγραμματισμένη για την Τετάρτη 26/2 στις 13:00 (τοπική ώρα) στο Arsenal Training Centre και η προπόνηση της αγγλικής ομάδας ομάδας στις 11:00 (τοπική ώρα) επίσης στο προπονητικό της κέντρο.