Serie A: Απίστευτη ανατροπή της Κάλιαρι μέσα σε 24 λεπτά, 4-3 τη Φροζινόνε! (vid)

cagliari

Η Κάλιαρι γύρισε το σκορ από το 0-3 σε 4-3 και πέτυχε μια μυθική ανατροπή απέναντι στη Φροζινόνε, στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Η Κάλιαρι γύρισε το σκορ από το 0-3 σε 4-3 και πέτυχε μια μυθική ανατροπή απέναντι στη Φροζινόνε, στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής στη Serie A.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 3-0 και είχαν «αγκαλιάσει» τη νίκη στα πρώτα 50 λεπτά, με τους γηπεδούχους ωστόσο να μην χάνουν τις ελπίδες τους για την ανατροπή του σκορ. Η συνέχεια έμελλε να είναι συναρπαστική καθώς η Κάλιαρι έκανε την ολική επαναφορά και κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων με σκόρερ τον Παβολέτι και να παίρνει κάπως έτσι την πρώτη της φετινή νίκη και μια σημαντική βαθμολογική ανάσα.