Απίθανη διπλή απόκρουση αμυντικού στη γραμμή στο 90’! (vid)

Ο Τσερνόβ της Ροστόβ έκανε απίθανη διπλή απόκρουση στη γραμμή για να κρατήσει τη νίκη της ομάδας του επί της Λοκομοτίβ.

Η Ροστόβ κέρδιζε με 2-1 την Λοκομοτίβ, με την τελευταία να πιέζει στα τελευταία λεπτά. Στο 90’, λοιπόν, δύο παίκτες της έφτασαν κοντά στην ισοφάριση, όμως είδαν τον αμυντικό των φιλοξενούμενων, Τσερνόβ, να κάνει απίθανη διπλή απόκρουση στη γραμμή!

Το Gazzetta βρίσκεται στο Τόκιο και καλύπτει λεπτό προς λεπτό τους 32ους Ολυμπιακούς Αγώνες. Συνεχής, 24ωρη ενημέρωση για το πρόγραμμα των Αγώνων, το πρόγραμμα των ελληνικών συμμετοχών, αλλά και τον πίνακα των μεταλλίων όπως διαμορφώνεται μετά από κάθε τελικό. Επιπλέον, μπορείτε ανα πάσα στιγμή να δείτε τα highlights κάθε αγωνιστικής μέρας ξεχωριστά.

Μείνετε συντονισμένοι στο Gazzetta που από την πρώτη μέρα της διοργάνωσης, ζει τους Ολυμπιακούς Αγώνες από το Τόκιο!