Νιούκαστλ - Νόριτς: Η ισοφάριση των φιλοξενούμενων με ασίστ του Γιαννούλη (vid)

Ισοφάριση για τη Νόριτς στο ντέρμπι ουραγών απέναντι στη Νιούκαστλ με τον Πούκι να σκοράρει για το 1-1 έπειτα από ασίστ του Δημήτρη Γιαννούλη (79΄).

Τον δρόμο προς τα δίχτυα κατάφερε να βρει τελικά η Νόριτς έπειτα από ασίστ του Δημήτρη Γιαννούλη στο εκτός έδρας ματς εναντίον της Νιουκάστλ. Τι κι αν είχε περάσει στο ματς πριν από μόλις πέντε λεπτά (74΄), ο πρώην αριστερός μπακ του ΠΑΟΚ έκανε υπέροχη σέντρα από τα αριστερά με αποδέκτη του Πούκι και ο Φινλανδός τον ευχαρίστησε για το 1-1!

Κάπως έτσι τα Καναρίνια έφτασαν στην ισοφάριση, με τη Νιούκαστλ να πληρώνει το αριθμητικό μειονέκτημα εξαιτίας της αποβολής του Κλαρκ που πήρε την άγουσα για τα αποδυτήρια πριν καν προλάβει να συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο.