Γρανάδα – Μπαρτσελόνα: Σωτήρια απόκρουση Τερ Στέγκεν και γκολ... κατά λάθος του Γκριεζμάν (vids)

Ο Μαρκ – Αντρέ Τερ Στέγκεν γλίτωσε με καταπληκτική απόκρουση από γκολ την Μπαρτσελόνα, με τον Αντουάν Γκριεζμάν να σκοράρει λίγο αργότερα για πρώτη φορά μετά από... οκτώ ματς!

Από το πιθανό 1-0, περάσαμε στο... πραγματικό 0-1 σε δέκα λεπτά στο Γρανάδα – Μπαρτσελόνα. Μόλις στο δεύτερο λεπτό, ο Μαρκ – Αντρέ Τερ Στέγκεν έκανε μια καταπληκτική απόκρουση σε σουτ του Αντόνιο Πουέρτας.

Και, δέκα λεπτά αργότερα, ύστερα από λάθος διώξιμο του Ρομπέρτο Σολδάδο, ο Αντουάν Γκριεζμάν άνοιξε το σκορ για τους Μπλαουγκράνα, με το πρώτο του γκολ μετά από οκτώ παιχνίδια «ξηρασίας».