ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής συνεχίστηκε χωρίς τα παιχνίδια των ομάδων της βορείου Ελλάδας, με τους Πανιώνιο και Προοδευτική να παίρνουν νίκες στα παιχνίδια τους, ενώ ο Πλατανιάς έφερε ισοπαλία. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

4ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Φωκικός 2-0 
ΑΟ Υπάτου-Θησέας Αγριάς 1-1 
ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρού ΑΝΑΒΟΛΗ
Δήμητρας Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Νέα Αρτάκη 1-1 

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς-ΟΦΑΜ ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Καληράχης-Παναγρινιακός 1-0 
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αναγέννηση Άρτας 1-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κέρκυρα 5-0 
ΑΕ Μεσολογγίου-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ
Αμβρακικός Λουτρού-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2 
ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 3-2 

6ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Πανιώνιος-Χαραυγιακός 2-1
Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική 0-4 
Μαρκό-Πανναξιακός 0-2 
Ηλιούπολη-ΑΕ Μυκόνου 2-1
ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας 0-1 

Ρεπό: Εθνικός

7ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος-Πανναυπλιακός 0-0 
Άρης Σκάλας-Ερμιονίδα 2-2 
Μολαϊκός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1 
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-ΠΑΟ Ρουφ 1-3 
Κηφισιά-Πανγυθεατικός 1-0 
Κορωνίδα Κοιλάδας-Ερμής Μελιγούς 0-0 

Ρεπό: Παναρκαδικός

8ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Αετός Λουτρών-Αίας Σαλαμίνας (Δευτέρα 2/11 – 15:00)
Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακράτητος-Αστέρας Βάρης 1-1 
Μικρασιατική Χίου-ΑΟ Καραβά 1-0 
ΑΠΟ Κερατσίνι-Αιολικός (Δεύτερα 2/11 – 15:00)

9ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών-Παναιγιάλειος 1-2 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Αίας Γαστούνης 1-1 
Ναυπακτιακός Αστέρας-Παλληξουριακός 2-0 
ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή 4-0 
ΠΑΟ Βάρδας-Αχαϊκή 0-0 

Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

10ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Αλμυρός Γαζίου-Γιούχτας 1-1 
Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3 
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολη 4-1 
Αστέρας Ρεθύμνου-Πόρος 1-2 
Πλατανιάς-ΑΟ Δαμάστας 1-1 
Άρης Σούδας-Ρεθυμνιακός 2-1 
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηρόδοτος 1-1 
Άρης Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-3