TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • NBA ALL-STAR
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • SERIE A
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • CLUB FRIENDLY
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής συνεχίστηκε με δράση σε όλους τους ομίλους. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Δόξα Κάτω Καμήλας-Κεραυνός Πέρνης 4-1 
Πανδραμαϊκός-Κιλκισιακός 2-1 
Δόξα Θεολόγου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 0-1 
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 2-0 
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός 0-0 
Αετός Ορφανού-Ηρακλής Ζυγού 1-0 

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος – 21η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-Θερμαϊκός 0-3 α.α
Αστραπή Μεσοποταμίας-Νίκη Αγκαθιάς 1-4 
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α
Θύελλα Σαρακηνών-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0 
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-1 
Εδεσσαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας 1-1 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Μακεδονικός 1-1 

Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Διγενής Νεοχωρίου 3-0 
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΕ Καρίτσας 1-3 
Θησέας Αγριάς-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διαγόρας Στεφανοβικείου 4-1 
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Ποταμιάς 1-0 
Πιερικός-Δίας Δίου 2-0 
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Σελλάνων 0-0 

4ος όμιλος

ΠΑΣ Πρέβεζα-Θιναλιακός 0-1 
Αναγέννηση Άρτας-ΑΟ Ανατολής 4-1 
Αστέρας Ιτέας-Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης 0-1 
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Μεσολογγίου 2-2 
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 4-1 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Απόλλων Ευπαλίου 2-2 

5ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Εθνικός 2-0 
Κερατσίνι-Άνω Μερά 1-0 
Άγιοι Ανάργυροι-Κηφισιά 0-0 
Καλλιθέα-Φωστήρας 1-0 
Ερμής Κορυδαλλού-Πανθηραϊκός 0-2 
Ηλυσιακός-Ακράτητος 1-0 
Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μοσχάτου 2-2 

6ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Υπάτου 0-2 
Παλληνιακός-Νέα Αρτάκη 1-1 
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Παναρκαδικός 0-1 
Αχαρναϊκός-Αιολικός 0-4 
Αήττητος Σπάτων-Ρόδος 1-2 
ΑΕΚ Τρίπολης-Κόρινθος ’06 1-1 

Ρεπό: Μαρκό

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0 
Ναύπλιο 2017-Αστέρας Βλαχιώτη 2-2 
Ερμιονίδα-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 2-0 
Πανηλειακός-ΑΟ Τσιλιβή 0-0 
Πανγυθεατικός-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1 
Θύελλα Πατρών-Παναργειακός 0-1 

8ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος-Πόρος 2-1 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πανακρωτηριακός 0-0 
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός 3-0 
Επισκοπή-Ηρόδοτος 1-0 

Ρεπό: Ατσαλένιος

Best of internet