Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής μετά την διακοπή των Χριστουγέννων. Δείτε όλα τα αποτελέσματα όλων των ομίλων.

1ος όμιλος

Πανσερραϊκός-Ηρακλής Ζυγού 2-0 
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Θεολόγου 2-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Κάτω Καμήλας 0-2 
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός 1-1 
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Αετός Ορφανού 1-0 
Άρης Αβάτου-Κεραυνός Πέρνης 2-1 

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος – 18η αγωνιστική

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΣ Φλώρινα 1-0 
Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Αγκαθιάς 2-0 
Μακεδονικός-Αστραπή Μεσοποταμίας 5-0 
Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας Τρικάλων-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών 4-0 
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 2-2 

Ρεπό: Θερμαϊκός

3ος όμιλος

Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΣ Μετέωρα 2-1 
ΑΟ Ποταμιάς-ΑΠΟ Αταλάντη 0-1 
Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-2 
ΑΟ Σελλάνων-Διγένης Νεοχωρίου 2-2 
ΓΣ Αλμυρού-Ατρόμητος Παλαμά 0-2 
Πιερικός-Θησέας Αγριάς 3-0 
Ηρακλής Λάρισας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0 

4ος όμιλος

ΑΟ Ανατολής-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0 
Μακεδονικός Φούφα-Θιναλιακός 3-0 
ΑΕ Λευκίμμης-Απόλλων Ευπαλίου 3-1 
ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 1-1 
Σούλι Παραμυθιάς-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-0 
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0 
Αστέρας Ιτέας-Αναγέννηση Άρτας 0-3 α.α

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-ΑΕ Μοσχάτου 3-0 
Άνω Μερά-Άγιος Ιερόθεος 2-0 
Κηφισιά-Ακράτητος 1-0 
Φωστήρας-Εθνικός 2-0 
Ερμής Κορυδαλλού-Θύελλα Καμαρίου 0-3 
Καλλιθέα-Ηλυσιακός 0-0 
Άγιοι Ανάργυροι-Κερατσίνι 0-1 

6ος όμιλος

Ρόδος-Παλληνιακός 2-0 
Κόρινθος ’06-Παναρκαδικός 0-5 
ΑΟ Υπάτου-Νέα Αρτάκη 2-0 
Θύελλα Ραφήνας-ΠΑΣ Κιθαίρων Καπαρελλίου 0-0 
ΑΕΚ Τρίπολης-Αχαρναϊκός 0-2 
Μαρκό-Αήττητος Σπάτων 0-1 

Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος

ΠΑΟ Βάρδας-ΠΣ “Η Σπάρτη” 1-1 
ΑΟ Τσιλιβή-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 
ΑΟ Διαβολιτσίου-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0 
Παναργειακός-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-2 
Θύελλα Πατρών-Ναύπλιο 2017 3-1 
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 1-0 
Πανηλειακός-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-1 

8ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Επισκοπή-Πόρος 2-0 
Ηρόδοτος-Γιούχτας 0-2 
Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 1-1 
Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1 

Ρεπό: Πανακρωτηριακός