TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • NBA

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής σε όλους τους ομίλους την Κυριακή. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 3-1 
Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός 2-1 
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 3-1 
Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού 0-0 
Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0 

Ρεπό: Πανσερραϊκός

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός 2-1 
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1 
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-0 
ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός 0-0 
Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας Οριστική διακοπή λόγω επεισοδίων στο 18′ της αναμέτρησης!
Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών 2-0 
Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνας

3ος όμιλος

Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0 
ΑΟ Σελλλάνων-ΑΟ Ποταμιάς 2-1 
ΓΣ Αλμυρού-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-2 
Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη 4-0 
Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας 2-0 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου 3-2 
Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά 5-2 

4ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός 3-1 
Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου 3-1 
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 1-1 
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 2-2 
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1 
ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0 
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής 3-2 

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Κηφισιά 3-1 
Ερμής Κορυδαλλού-Άνω Μερά 1-2 
Καλλιθέα-Ακράτητος 3-0 
Άγιοι Ανάργυροι-Εθνικός 0-1 
Κερατσίνι-ΑΕ Μοσχάτου 1-2 
Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου 1-2 
Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος 1-1 

6ος όμιλος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός 1-1 
Μαρκό-Παναρκαδικός 3-1 
Αήττητος Σπάτων-Νέα Αρτάκη 2-0 
Αχαρναϊκός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-2 
Κόρινθος ’06-Παλληνιακός 0-2 
Θύελλα Ραφήνας-Ρόδος 1-1 

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

7ος όμιλος

Παναργειακός-ΑΟ Τσιλιβή 2-2
Θύελλα Πατρών-ΠΑΟ Βάρδας 3-1 
Πανγυθεατικός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-3 
Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 0-4 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0 
Ερμιονίδα-Ναύπλιο 2017 2-1 
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΣ “Η Σπάρτη” 0-0 

8ος όμιλος – 13η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος-Επισκοπή 1-4 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 0-1 
Ρεθυμνιακός-Πανακρωτηριακός 2-2 
Ατσαλένιος-Γιούχτας 1-1 

Ρεπό: Ηρόδοτος