TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • BUNDESLIGA

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Το Σάββατο συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής λόγω 17ης Νοεμβρίου σε όλους τους ομίλους. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

Β. Ιρλανδία - Ολλανδία με ακόμα καλύτερες αποδόσεις.  |21+ 

1ος όμιλος

Πανσερραϊκός-Δόξα Θεολόγου 7-0
Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός 2-3 
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής Ζυγού 2-0 
Κεραυνός Πέρνης-Κιλκισιακός 2-1 
Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης 0-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 1-1 

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

2ος όμιλος – 11η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός 0-3 α.α
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας 1-2 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Θύελλα Σαρακηνών 2-1 
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός 4-0 
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς 1-1 
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός 0-1 
Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας 3-2 
ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 
Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς 3-1 
ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά 0-2 
Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Διγενής Νεοχωρίου 1-1 
ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη 2-0 

4ος όμιλος

Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός 0-3 
ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0 
Μακεδονικός Φούφα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-0 
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-1 
Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 
Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας 2-0 
ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας 3-1 

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Κερατσίνι 0-0 
Φωστήρας-Ηλυσιακός 0-1 
Κηφισιά-Θύελλα Καμαρίου 1-2 
Εθνικός-Ακράτητος 1-1 
Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα 0-0 
Ερμής Κορυδαλλού-Άγιοι Ανάργυροι 1-0 
Άνω Μερά-Μοσχάτο (Κυριακή 17/11-14:30)

6ος όμιλος

Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης 2-0 
Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό 0-3 
ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων 5-0 
Κόρινθος ’06-Αχαρναϊκός 1-0 
Ρόδος-Νέας Αρτάκη 1-0 
Παναρκαδικός-Αιολικός (Κυριακή 17/11-13:00)

Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου

7ος όμιλος

Παναργειακός-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-0 
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ερμιονίδα 1-0 
ΑΟ Τσιλιβή-Ναύπλιο 2017 2-2 
ΠΑΟ Βάρδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-1 
Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1 
ΠΣ “Η Σπάρτη”-Πανγυθεατικός 1-1 
Θύελλα Πατρών-Πανηλειακός 0-0 

8ος όμιλος

Πόρος-Άγιος Νικόλαος 0-1 
Πανακρωτηριακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0 
Ρεθυμνιακός-Γιούχτας 1-4 
Ηρόδοτος-Επισκοπή 2-2 

Ρεπό: Ατσαλένιος