Ομόνοια - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Γκολάρα ο Μαρσιάλ για την ανατροπή των Κόκκινων Διαβόλων (vid)

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ «λύγισε» την Ομόνοια και ο Άντονι Μαρσιάλ με δυνατό σουτ δυο λεπτά μετά την είσοδο του στο ματς ολοκλήρωσε την ανατροπή της ομάδα του Τεν Χαγκ.

Ο Άντονι Μαρσιάλ χρειάστηκε δυο λεπτά στο ματς με την Ομόνοια για να σκοράρει και να βάλει μπροστά τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Ο Γάλλος επιθετικός πέρασε στον αγωνιστικό χώρο του ΓΣΠ στο 61', στο 63' ο Ράσφορντ με τακουνάκι του έστρωσε την μπάλα και με δυνατό σουτ έκανε το 2-1 και ολοκλήρωσε την ανατροπή των Κόκκινων Διαβόλων. Ο δημιουργός Ράσφορντ ήταν ο εκτελεστής στο γκολ της ισοφάρισης. Οι κυπελλούχοι Κύπρου είχαν προηγηθεί στο πρώτο μέρος με τον Καρίμ Ανσαριφάρντ.