Ο πατέρας της χρονιάς: Έπιασε τη μπάλα του μπέιζμπολ ενώ τάιζε το παιδί του με μπιμπερό (vid)
![Ο πατέρας της χρονιάς: Έπιασε τη μπάλα του μπέιζμπολ ενώ τάιζε το παιδί του με μπιμπερό (vid)](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2022-04/baseball.jpg?itok=RX1L4Mk1)
Ένα απίθανο «πιάσιμο» έκανε ένας πατέρας στις εξέδρες του γηπέδου μπέιζμπολ των Cincinnati Reds, αφήνοντας άναυδους τους θεατές και όσους το παρακολουθούσαν από την τηλεόραση.
Την ώρα που χτυπήθηκε η μπάλα με το μπαστούνι, στο ματς των Reds με τους San Diego Padres, αυτή πήγε στην εξέδρα, με έναν πατέρα να ταΐζει εκείνη τη στιγμή το παιδί του με το μπιμπερό.
Catching a foul ball while bottle-feeding the baby... just dad things. pic.twitter.com/tTXL0oDquu
— Cincinnati Reds (@Reds) April 27, 2022
Παρά το γεγονός, ότι πολλοί θεατές σηκώθηκαν να πιάσουν τη μπάλα, αυτή πήγε απευθείας στον πατέρα που σήκωσε το χέρι και… catch. Στο ένα το μωρό με το μπιμπερό, στο άλλο τη μπάλα του μπέιζμπολ. Συνέχισε μάλιστα να ταΐζει το μωρό του, όσο έδειχνε γεμάτος περηφάνια τη μπάλα και κοιτούσε τον κόσμο τριγύρω να τον επευφημεί.
ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΚΟΜΗ:
- Δημοσκόπηση WSJ: Ο Τραμπ και η Καμάλα Χάρις πρακτικά ισόπαλοι, 100 ημέρες πριν από τις προεδρικές εκλογές στις ΗΠΑ
- «Cowboy Jack»: Τραγούδι-έρανος για 5χρονο με καρκίνο ξεπέρασε σε λήψεις Beyonce και Coldplay
- Πύρινη κόλαση η Καλιφόρνια: Χιλιάδες κάτοικοι απομακρύνονται λόγω της ανεξέλεγκτης φωτιάς (vid)