ΑΕΚ: Οι αντιδράσεις του Αλμέιδα και των συνεργατών του στα δύο «κιτρινόμαυρα» γκολ (vid)

ελλαδα

Η ΑΕΚ «χτύπησε» δις στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα της κόντρα στη Λαμία και ο Ματίας Αλμέιδα δεν έκρυβε την ικανοποίησή του μετά από κάθε «κιτρινόμαυρο» τέρμα.

Με αέρα δύο τερμάτων πήγε η ΑΕΚ στα αποδυτήρια του «Αθανάσιος Διάκος», στην ανάπαυλα του αγώνα της με τη Λαμία καθώς το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου τη βρήκε μπροστά στο σκορ με 2-0.

Ο Βίντα βρήκε δίχτυα στο 17', ο Ελίασον στο 41' και σε αμφότερες τις περιπτώσεις οι αντιδράσεις του Ματίας Αλμέιδα και των συνεργατών του στον «κιτρινόμαυρο» πάγκο αποτυπώνουν την ικανοποίηση του Πελάδο.